<< 2 el. WSMP 1989 - Poznań] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1989] [4 el. WSMP 1989 - Kielce >>
Wyniki wyścigów: | ||||
Klasa A1: | ||||
Trening: 1. Kałuża - 2:01,947 | ||||
Wyścig: | ||||
1. | Wojciech Cołoszyński | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | |
2. | Paweł Kałuża | Automobilklub Kielecki | Polski Fiat 126p | |
3. | Antoni Skudło | Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p | |
4. | Zbigniew Czarnocki | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | |
5. | Jerzy Dryja | Polski Fiat 126p | ||
6. | Krzysztof Witt | Polski Fiat 126p | ||
7. | Juliusz Szulc | Polski Fiat 126p | ||
8. | Wojciech Jankowski | Polski Fiat 126p | ||
9. | Tadeusz Suchoń | Polski Fiat 126p | ||
10. | Tomasz Dąbrowski | AP Warszawa | Polski Fiat 126p | |
11. | Piotr Bednarek | Polski Fiat 126p | ||
12. | Janusz Podleśny | Polski Fiat 126p | ||
13. | Andrzej Węglarz | Polski Fiat 126p | ||
14. | Andrzej Przysuszyński | Polski Fiat 126p | ||
15. | Paweł Piotrowski | Polski Fiat 126p | ||
Nie sklasyfikowany: | ||||
Ryszard Plucha | Polski Fiat 126p | |||
Odpadli: | ||||
Adam Tuszyński | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | ||
Piotr Rakowski | Polski Fiat 126p | |||
Rafał Podolski | Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 126p | ||
Tomasz Kraussyk | Polski Fiat 126p | |||
Marek Troszyński | Polski Fiat 126p | |||
Andrzej Suchoński | Polski Fiat 126p | |||
Piotr Nartowski | Polski Fiat 126p | |||
Piotr Jastrzębski | Polski Fiat 126p | |||
Tomasz Osterloff | Polski Fiat 126p | |||
Andrzej Kopczyński | Polski Fiat 126p | |||
Marek Zawadzki | Polski Fiat 126p | |||
Wystartowało 34 zawodników, sklasyfikowano 23. | ||||
Klasa A2: | ||||
Trening: 1. Baran - 1:52,846 | ||||
Wyścig: | ||||
1. | Grzegorz Baran | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | ||
2. | Piotr Nowicki | Automobilklub Wielkopolski | ||
3. | Czesław Trzeszczkowski | Automobilklub Toruński | ||
4. | Henryk Mandera | Automobilklub Wielkopolski | ||
5. | Michał Gil | |||
6. | Stanisław Fiedor | Automobilklub Krakowski | ||
Odpadli: | ||||
Andrzej Ptak | ||||
Krzysztof Witt | ||||
Paweł Piotrowski | ||||
Wystartowało 9 zawodników, sklasyfikowano 6. | ||||
Klasa CJ3: | ||||
Trening: 1. Szwagierczak - 1:52,528 | ||||
Wyścig: | ||||
1. | Piotr Kolasiński | Automobilklub Wielkopolski | ||
2. | Zbigniew Szwagierczak | Automobilklub Wielkopolski | ||
3. | Jacek Chojnacki | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | ||
4. | Leszek Grynhoff | |||
5. | Piotr Polak | |||
6. | Waldemar Lasota | |||
7. | Wiesław Bronisz | |||
8. | Wojciech Ryszewski | |||
9. | Włodzimierz Kapelski | |||
Odpadli: | ||||
Wojciech Urbański | ||||
Zbigniew Zapędowski | Automobilklub Łódzki | |||
Zbigniew Bryzek | ||||
Andrzej Stachurski | ||||
Adam Michalski | ||||
Tadeusz Kotas | ||||
Jens Gaida | ||||
Wystartowało 20 zawodników, sklasyfikowano 9. | ||||
Klasa CJ4: | ||||
Trening: 1. D. Kinderman - 1:42,221 | ||||
Wyścig: | ||||
1. | Dariusz Kinderman | Automobilklub Śląski | ||
2. | Wojciech Smorawiński | Automobilklub Wielkopolski | ||
3. | Błażej Krupa | OKS Stomil Olsztyn | ||
4. | Jerzy Wierzbołowski | Automobilklub Dolnośląski | ||
5. | Tadeusz Myszkier | |||
Odpadli: | ||||
Jarosław Koziczak | ||||
Piotr Kolasiński | Automobilklub Wielkopolski | |||
Zbigniew Szwagierczak | Automobilklub Wielkopolski | |||
Leszek Grynhoff | ||||
Wystartowało 9 zawodników, sklasyfikowano 5. | ||||
Klasa E5: | ||||
1. | Mariusz Podkalicki | Automobilklub Szczeciński | Promot 85 | |
2. | Artur Skwarzyński | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Promot 86 | |
3. | Jacek Szmidt | Automobilklub Toruński | MTX 1-06 | |
4. | Tomasz Jeromin | Automobilklub Świętokrzyski | ||
5. | Andrzej Wodziński | |||
6. | Ireneusz Trzeszczkowski | |||
7. | Jarosław Szczygieł | |||
8. | Tytus Tuszyński | |||
9. | Jerzy Fontański | |||
10. | Andrzej Grabowski | |||
11. | Marek Radziewicz | |||
12. | Piotr Lenartowicz | |||
13. | Krzysztof Mieszczański | |||
14. | Janusz Sączyński | |||
Odpadli: | ||||
Piotr Górecki | Automobilklub Morski | |||
Andrzej Podsiadło | ||||
Kazimierz Sołtowski | Automobilklub Szczeciński | |||
Jarosław Podsiadło | ||||
Robert Gajór | ||||
Witold Witkowski | ||||
Marek Lewandowski | ||||
Tadeusz Kłosowski | ||||
Nils-Holger Wilms | ||||
Wystartowało 23 zawodników, sklasyfikowano 14. | ||||
Klasa E6: | ||||
Trening: 1. Melkus - 1:30,336; 2. Godula - 1:30,646; 3. Wojciechowski - 1:30,992 | ||||
Wyścig: | ||||
1. | Ulli Melkus | (DDR) | ML 89 | |
2. | (1.*) | Andrzej Wojciechowski | Automobilklub Śląski | Promot 86 |
3. | (2.*) | Tomasz Sikora | Automobilklub Kielecki | Promot 86 |
4. | (3.*) | Andrzej Godula | Automobilklub Krakowski | Promot 86 |
(4.*) | Mariusz Podkalicki | Automobilklub Szczeciński | ||
(5.*) | Tomasz Jeromin | Automobilklub Świętokrzyski | ||
(6.*) | Bogdan Pawlak | |||
(7.*) | Artur Skwarzyński | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | ||
(8.*) | Ireneusz Trzeszczkowski | |||
(9.*) | Andrzej Wodziński | |||
(10.*) | Jerzy Dyszy | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | ||
(11.*) | Andrzej Grabowski | |||
(12.*) | Jarosław Podsiadło | |||
(13.*) | Andrzej Podsiadło | |||
* - miejsca w klasyfikacji Mistrzostw Polski | ||||
Odpadli: | ||||
Cezary Czub | AP Warszawa | |||
Grzegorz Kamiński | Automobilklub Toruński | |||
Kazimierz Sołtowski | Automobilklub Szczeciński | |||
Piotr Lenartowicz | ||||
Eugeniusz Zarzycki | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | |||
Hieronim Kochański | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | |||
Piotr Górecki | Automobilklub Morski | |||
Andrzej Fontański | ||||
Krzysztof Godwod | ||||
Ryszard Plucha | ||||
Chris Vogler | (D) | |||
Wystartowało 26 zawodników, sklasyfikowano 15. |
<< 2 el. WSMP 1989 - Poznań] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1989] [4 el. WSMP 1989 - Kielce >>