<< 1 el. WSMP 1997 - Poznań] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1997] [4 el. WSMP 1997 - Poznań >>
Pogoda: zimno, silny wiatr, drugiego dnia - opady deszczu.
Wyniki wyścigów: | ||||
Klasa E-2000: | ||||
Trening: 1. Rafał Podolski - 1:38,390; 2. Luciński - 1:40,078; 3. M. Krachulec - 1:45,839; 4. Kłosowski - 1:47,494 | ||||
I wyścig (9 okr. x 4,1 km = 36,9 km): | ||||
1. | Ryszard Luciński | Castrol - Automobilklub Wielkopolski | Dallara F 394-Opel | 15:33,451 (142,3 km/h) |
2. | Tadeusz Kłosowski | Automobilklub Szczeciński | Reynard 873-Volkswagen | 15:46,326 |
3. | Mirosław Krachulec | Automobilklub Częstochowski | Eufra 391-Mugen | 16:20,185 |
Nie wystartował: | ||||
trening |
Rafał Podolski | Automobilklub Kielecki | Reynard 913-Volkswagen | (wypadek) |
Najszybsze okrążenie (3): Luciński - 1:40,898 | ||||
Prowadzenie w wyścigu: 1-9 okr.: Luciński | ||||
II wyścig (12 okr. x 4,1 km = 49,2 km): | ||||
1. | Ryszard Luciński | Castrol - Automobilklub Wielkopolski | Dallara F 394-Opel | 20:19,806 (145,2 km/h) |
2. | Tadeusz Kłosowski | Automobilklub Szczeciński | Reynard 873-Volkswagen | 21:06,313 |
3. | Mirosław Krachulec | Automobilklub Częstochowski | Eufra 391-Mugen | 21:29,597 |
Nie wystartował: | ||||
Rafał Podolski | Automobilklub Kielecki | Reynard 913-Volkswagen | ||
Najszybsze okrążenie (9): Luciński - 1:39,663 | ||||
Prowadzenie w wyścigu: 1-12 okr.: Luciński | ||||
Klasa E-1600: | ||||
Trening: 1. H. Kochański - 1:46,862; 2. Szczęsny - 1:46,964; 3. Glinczewski - 1:48,227; 4. Skwarzyński - 1:48,920; 5. Robert Podolski - 1:49,074; 6. W. Podolski - 1:55,698; 7. Fontański - 2:05,926; 8. Bednarski - 2:15,160 | ||||
I wyścig (9 okr. x 4,1 km = 36,9 km): | ||||
1. | Artur Glinczewski | Automobilklub Wielkopolski | Reynard 893-Volkswagen | 15:49,191 (140,0 km/h) |
2. | Tomasz Szczęsny | Castrol - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Reynard 883-Volkswagen | 16:06,996 |
3. | Robert Podolski | Automobilklub Kielecki | Estonia 25-Łada | 16:29,917 |
4. | Hieronim Kochański | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Estonia 25-Łada | - 1 okr. |
5. | Jerzy Fontański | Automobilklub Częstochowski | Estonia 21-Łada | - 1 okr. |
6. | Wacław Podolski | Automobilklub Kielecki | Promot 79-Łada | - 1 okr. |
7. | Mirosław Bednarski | Automobilklub Kielecki | Estonia 21-Łada | - 2 okr. |
Nie wystartował: | ||||
Artur Skwarzyński | Castrol - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Estonia 25-Łada | ||
Najszybsze okrążenie (9): Glinczewski - 1:43,006 | ||||
Prowadzenie w wyścigu: 1-9 okr.: Glinczewski | ||||
II wyścig (12 okr. x 4,1 km = 49,2 km): | ||||
1. | Artur Glinczewski | Automobilklub Wielkopolski | Reynard 893-Volkswagen | 20:33,745 (143,6 km/h) |
2. | Robert Podolski | Automobilklub Kielecki | Estonia 25-Łada | 21:45,963 |
3. | Artur Skwarzyński | Castrol - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Estonia 25-Łada | - 1 okr. |
4. | Wacław Podolski | Automobilklub Kielecki | Promot 79-Łada | - 1 okr. |
5. | Jerzy Fontański | Automobilklub Częstochowski | Estonia 21-Łada | - 1 okr. |
6. | Mirosław Bednarski | Automobilklub Kielecki | Estonia 21-Łada | - 2 okr. |
Odpadł: | ||||
Hieronim Kochański | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Estonia 25-Łada | ||
Wykluczony (niestosowanie się do poleceń sędziów): | ||||
Tomasz Szczęsny | Castrol - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Reynard 883-Volkswagen | ||
Najszybsze okrążenie (9): Glinczewski - 1:40,748 | ||||
Prowadzenie w wyścigu: 1-12 okr.: Glinczewski | ||||
Klasa E-1300: | ||||
Trening: 1. Banaszak - 1:46,112; 2. Godula - 1:48,549; 3. Gasenko - 1:48,726; 4. Podkalicki - 1:48,783; 5. Kaźmierczak - 1:49,002; 6. K. Wodziński - 1:49,149; 7. Leśniak - 1:50,643; 8. Gil - 1:53,788; 9. A. Wodziński - 1:56,544; 10. Kaczmarek - 1:56,982 | ||||
I wyścig (9 okr. x 4,1 km = 36,9 km): | ||||
1. | Mariusz Podkalicki | Automobilklub Szczeciński | Estonia 21-Łada | 16:53,776 (131,0 km/h) |
2. | Bohdan Leśniak | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Estonia 25-Łada | 16:54,826 |
3. | Krzysztof Wodziński | Castrol - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Promot 84-Łada | 16:54,866 |
4. | Michał Gil | Automobilklub Kielecki | Estonia 21-Łada | 16:56,499 |
5. | Andrzej Godula | Automobilklub Polski | Estonia 25-Łada | 16:58,392 |
6. | Jarosław Podsiadło | Automobilklub Kielecki | Estonia 25-Łada | - 1 okr. |
7. | Grzegorz Wozowicz | Stomil Dębica | Estonia 21-Łada | - 1 okr. |
8. | Andrzej Wodziński | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Estonia 25-Łada | - 1 okr. |
9. | Piotr Kaźmierczak | Automobilklub Krakowski | Estonia 21-Łada | - 1 okr. |
10. | Henryk Żywicki | Automobilklub Koszaliński | Estonia 21-Łada | - 1 okr. |
11. | ? | |||
12. | Marcin Banaszak | PPH Kaczmarek - Automobilklub Wielkopolski | Promot 83-Łada | |
Odpadli m. in.: | ||||
Janusz Sączyński | Automobilklub Morski | Estonia 25-Łada | ||
Najszybsze okrążenie (5): Banaszak - 1:43,682 (142,4 km/h) | ||||
Prowadzenie w wyścigu: 1-3 okr.: Gasenko, 4-5 okr.: Gil, 6-9 okr.: Podkalicki | ||||
II wyścig (12 okr. x 4,1 km = 49,2 km): | ||||
1. | Marcin Banaszak | PPH Kaczmarek - Automobilklub Wielkopolski | Promot 83-Łada | 21:48,621 (135,3 km/h) |
2. | Krzysztof Wodziński | Castrol - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Promot 84-Łada | 21:59,634 |
3. | Bohdan Leśniak | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Estonia 25-Łada | - 1 okr. |
4. | Andrzej Godula | Automobilklub Polski | Estonia 25-Łada | - 1 okr. |
5. | Mariusz Podkalicki | Automobilklub Szczeciński | Estonia 21-Łada | - 1 okr. |
6. | Maciej Marcinkiewicz | Automobilklub Olsztyński | Estonia 25-Łada | - 1 okr. |
7. | Henryk Żywicki | Automobilklub Koszaliński | Estonia 21-Łada | - 1 okr. |
8. | Paweł Mickiewicz | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Estonia 21-Łada | - 2 okr. |
9. | Ireneusz Trzeszczkowski | Automobilklub Toruński | Estonia 21-Łada | - 2 okr. |
10. | Andrzej Grabowski | Automobilklub Bałtycki | Promot 85-Łada | - 2 okr. |
Wykluczony: | ||||
Michał Gil | Automobilklub Kielecki | Estonia 21-Łada | ||
Odpadli m. in.: | ||||
Piotr Kaźmierczak | Automobilklub Krakowski | Estonia 21-Łada | ||
Janusz Sączyński | Automobilklub Morski | Estonia 25-Łada | ||
Grzegorz Wozowicz | Stomil Dębica | Estonia 21-Łada | ||
Najszybsze okrążenie (5): Banaszak - 1:44,677 | ||||
Prowadzenie w wyścigu: 1-12 okr.: Banaszak | ||||
Klasa H pow. 1600: | ||||
Trening: 1. Marek Kusiak - 1:52,498; 2. Kostrzak - 1:54,485; 3. Tadeusz Myszkier - 1:56,356; 4. Dziurka - 1:59,394; 5. Umicević - 2:09,304; 6. Kleina - 2:12,932; 7. Stachowiak - 2:14,562; 8. Baran - 2:31,237; 9. Zgorzelski - 3:53,196 | ||||
I wyścig (10 okr. x 4,1 km = 41,0 km): | ||||
1. | Tadeusz Myszkier | Lotos - Automobilklub Wielkopolski | Ford Escort RS Cosworth | 18:21,341 (134,0 km/h) |
2. | Marek Kusiak | Automobilklub Częstochowski | Ford Escort RS Cosworth | 18:45,033 |
3. | Andrzej Dziurka | ALDA - Automobilklub Polski | Opel Astra 2.0 | 18:55,262 |
4. | Mariusz Kostrzak | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | BMW M3 E36 | 18:59,073 |
5. | Andrzej Stachowiak | Automobilklub Morski | BMW M3 E30 | - 1 okr. |
6. | Grzegorz Baran | Castrol - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Audi Quattro | - 1 okr. |
7. | Arkadiusz Zgorzelski | Automobilklub Szczeciński | Porsche 911 Carrera | - 1 okr. |
Odpadli: | ||||
Slavko Umicević | Automobilklub Polski | Honda CRX | ||
Nie wystartował: | ||||
Andrzej Kleina | Automobilklub Olsztyński | Ford Sierra Cosworth RS 500 | ||
Najszybsze okrążenie (8): Dziurka - 1:47,953 | ||||
Prowadzenie w wyścigu: 1-10 okr.: Tadeusz Myszkier | ||||
II wyścig (12 okr. x 4,1 km = 49,2 km): | ||||
1. | Tadeusz Myszkier | Lotos - Automobilklub Wielkopolski | Ford Escort RS Cosworth | 23:25,320 (126,0 km/h) |
2. | Andrzej Dziurka | ALDA - Automobilklub Polski | Opel Astra 2.0 | 23:55,253 |
3. | Marek Kusiak | Automobilklub Częstochowski | Ford Escort RS Cosworth | 24:41,770 |
4. | Mariusz Kostrzak | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | BMW M3 E36 | - 1 okr. |
5. | Grzegorz Baran | Castrol - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Audi Quattro | - 1 okr. |
6. | Andrzej Stachowiak | Automobilklub Morski | BMW M3 E30 | - 1 okr. |
7. | Arkadiusz Zgorzelski | Automobilklub Szczeciński | Porsche 911 Carrera | - 1 okr. |
Nie wystartowali: | ||||
Slavko Umicević | Automobilklub Polski | Honda CRX | ||
Andrzej Kleina | Automobilklub Olsztyński | Ford Sierra Cosworth RS 500 | ||
Najszybsze okrążenie (3): Tadeusz Myszkier - 1:55,091 | ||||
Prowadzenie w wyścigu: 1-12 okr.: Tadeusz Myszkier | ||||
Klasa H-1600: | ||||
Trening: 1. H. Mandera - 2:06,849; 2. Fiedor - 2:09,376; 3. X. Mielcarek - 2:09,866; 4. Kałuża - 2:10,484; 5. Wywiał - 2:17,798; 6. Babiuch - 2:32,658; 7. M. Gąsecki - 2:39,163 | ||||
I wyścig (9 okr. x 4,1 km = 36,9 km): | ||||
1. | Henryk Mandera | Automobilklub Wielkopolski | Suzuki Swift GTi | 18:39,353 (118,7 km/h) |
2. | Stanisław Fiedor | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Honda Civic VTi | 18:47,773 |
3. | Marek Gąsecki | Automobilklub Polski | Fiat Cinquecento 900 | - 1 okr. |
4. | Robert Babiuch | Automobilklub Częstochowski | Fiat Cinquecento 900 | - 1 okr. |
5. | Tomasz Wywiał | Automobilklub Częstochowski | Fiat Cinquecento 900 | - 2 okr. |
Odpadł: | ||||
Paweł Kałuża | Automobilklub Kielecki | |||
Nie wystartował: | ||||
trening |
Xawery Mielcarek | PPH Kaczmarek - Automobilklub Wielkopolski | Volkswagen Scirocco | (wypadek) |
Najszybsze okrążenie (2): H. Mandera - 1:58,029 | ||||
Prowadzenie w wyścigu: 1-9 okr.: H. Mandera | ||||
II wyścig (11 okr. x 4,1 km = 45,1 km): | ||||
1. | Xawery Mielcarek | PPH Kaczmarek - Automobilklub Wielkopolski | Volkswagen Scirocco | 23:28,549 (115,3 km/h) |
2. | Henryk Mandera | Automobilklub Wielkopolski | Suzuki Swift GTi | 24:09,017 |
3. | Stanisław Fiedor | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Honda Civic VTi | |
4. | Tomasz Wywiał | Automobilklub Częstochowski | Fiat Cinquecento 900 | - 1 okr. |
5. | Marek Gąsecki | Automobilklub Polski | Fiat Cinquecento 900 | - 1 okr. |
6. | Robert Babiuch | Automobilklub Częstochowski | Fiat Cinquecento 900 | - 1 okr. |
Najszybsze okrążenie (2): X. Mielcarek - 2:05,822 | ||||
Prowadzenie w wyścigu: 1-11 okr.: X. Mielcarek | ||||
Puchar Renault Megane Coupe: | ||||
Trening: 1. Szwagierczak - 1:57,540; 2. M. Ptak - 1:57,776; 3. Dziurka - 1:58,200; 4. Golec - 1:58,204; 5. S. Mielcarek - 1:58,700; 6. A. Polak - 1:58,704; 7. Biernacki - 1:58,780; 8. R. Polak - 1:58,936; 9. O. Bartkowiak - 1:59,642; 10. Bednarek - 1:59,845; 11. Oczkowski - 2:00,043; 12. Podkalicki - 2:00,053; 13. M. Pinis - 2:00,252; 14. Kisiel - 2:00,655; 15. Jankowski - 2:00,703; 16. Matłacz - 2:00,953; 17. Z. Brymora - 2:01,034; 18. H. Mandera - 2:01,351; 19. Zarzycki - 2:01,783; 20. Słowiński - 2:01,820; 21. Gałecki - 2:02,697; 22. Szulc - 2:03,019; 23. Paradowski - 2:03,536; 24. Kowalewski - 2:03,645; 25. Trzeszczkowski - 2:03,658; 26. Kinderman - 2:04,534; 27. Kudłaty - 2:05,527; 28. Jeromin - 2:11,720; 29. Derczyński - 2:13,179; 30. Dziób - 2:18,477 | ||||
I wyścig (10 okr. x 4,1 km = 41,0 km): | ||||
1. | Zbigniew Szwagierczak | Automobilklub Wielkopolski | Renault Megane Coupe | 19:44,863 (124,6 km/h) |
2. | Jakub Golec | PPH Kaczmarek / M. Pieluszyńska - A. Wielkopolski | Renault Megane Coupe | 19:45,220 |
3. | Maciej Ptak | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Megane Coupe | 19:47,823 |
4. | Marcin Biernacki jr | Automobilklub Kielecki | Renault Megane Coupe | 19:48,715 |
5. | Sebastian Mielcarek | PPH Kaczmarek - Automobilklub Wielkopolski | Renault Megane Coupe | 20:01,092 |
6. | Adam Polak | Castrol - Automobilklub Polski | Renault Megane Coupe | 20:03,402 |
7. | Piotr Bednarek | Automobilklub Wielkopolski | Renault Megane Coupe | 20:07,857 |
8. | Robert Kisiel | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Megane Coupe | 20:08,108 |
9. | Tomasz Jeromin | Automobilklub Wielkopolski | Renault Megane Coupe | 20:08,318 |
10. | Michał Pinis | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Megane Coupe | 20:19,075 |
11. | Krzysztof Gałecki | Lotos - Automobilklub Wielkopolski | Renault Megane Coupe | 20:19,094 |
12. | Eugeniusz Zarzycki | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Megane Coupe | 20:20,355 |
13. | Otto Bartkowiak | Automobilklub Śląski | Renault Megane Coupe | 20:21,611 |
14. | Henryk Mandera | Automobilklub Wielkopolski | Renault Megane Coupe | 20:23,193 |
15. | Marek Oczkowski | PPH Kaczmarek - Automobilklub Wielkopolski | Renault Megane Coupe | 20:23,645 |
16. | Robert Polak | Automobilklub Polski | Renault Megane Coupe | 20:26,978 |
17. | Mariusz Podkalicki | Automobilklub Szczeciński | Renault Megane Coupe | 20:27,671 |
18. | Jan Matłacz | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Megane Coupe | 20:30,575 |
19. | Wojciech Jankowski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Megane Coupe | 20:38,116 |
20. | Zdzisław Brymora | Automobilklub Częstochowski | Renault Megane Coupe | 20:45,164 |
21. | Ireneusz Trzeszczkowski | Automobilklub Toruński | Renault Megane Coupe | 20:46,974 |
22. | Dariusz Kowalewski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Megane Coupe | 20:50,710 |
23. | Witold Paradowski | Automobilklub Częstochowski | Renault Megane Coupe | 20:51,384 |
24. | Andrzej Derczyński | Automobilklub Częstochowski | Renault Megane Coupe | 21:19,214 |
25. | Józef Dziób | Automobilklub Opolski | Renault Megane Coupe | 21:19,658 |
26. | Andrzej Szulc | Automobilklub Morski | Renault Megane Coupe | - 1 okr. |
Odpadli: | ||||
Tadeusz Kudłaty | Automobilklub Dolnośląski | Renault Megane Coupe | (kolizja) | |
Andrzej Słowiński | Automobilklub Dolnośląski | Renault Megane Coupe | ||
Dariusz Kinderman | Automobilklub Śląski | Renault Megane Coupe | ||
Nie wystartował: | ||||
Andrzej Dziurka | ALDA - Automobilklub Polski | Renault Megane Coupe | (skrzynia biegów) | |
Najszybsze okrążenie (6): Golec - 1:56,688 | ||||
Prowadzenie w wyścigu: 1-4 okr.: M. Ptak, 5-10 okr.: Szwagierczak | ||||
II wyścig (15 okr. x 4,1 km = 61,5 km): |
||||
1. | Adam Polak | Castrol - Automobilklub Polski | Renault Megane Coupe | 32:19,817 (114,1 km/h) |
2. | Jakub Golec | PPH Kaczmarek / M. Pieluszyńska - A. Wielkopolski | Renault Megane Coupe | 32:22,690 |
3. | Zbigniew Szwagierczak | Automobilklub Wielkopolski | Renault Megane Coupe | 32:24,599 |
4. | Robert Polak | Automobilklub Polski | Renault Megane Coupe | 32:27,012 |
5. | Sebastian Mielcarek | PPH Kaczmarek - Automobilklub Wielkopolski | Renault Megane Coupe | 32:27,758 |
6. | Robert Kisiel | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Megane Coupe | 32:33,582 |
7. | Andrzej Dziurka | ALDA - Automobilklub Polski | Renault Megane Coupe | 32:34,160 |
8. | Maciej Ptak | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Megane Coupe | 32:47,625 |
9. | Marcin Biernacki jr | Automobilklub Kielecki | Renault Megane Coupe | 32,47,871 |
10. | Otto Bartkowiak | Automobilklub Śląski | Renault Megane Coupe | 32:49,672 |
11. | Jan Matłacz | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Megane Coupe | 32:56,870 |
12. | Eugeniusz Zarzycki | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Megane Coupe | 32:57,961 |
13. | Marek Oczkowski | PPH Kaczmarek - Automobilklub Wielkopolski | Renault Megane Coupe | 33:00,659 |
14. | Mariusz Podkalicki | Automobilklub Szczeciński | Renault Megane Coupe | 33:08,403 |
15. | Piotr Bednarek | Automobilklub Wielkopolski | Renault Megane Coupe | 33:09,020 |
16. | Wojciech Jankowski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Megane Coupe | 33:19,079 |
17. | Dariusz Kinderman | Automobilklub Śląski | Renault Megane Coupe | 33:36,009 |
18. | Dariusz Kowalewski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Megane Coupe | 33:43,866 |
19. | Andrzej Szulc | Automobilklub Morski | Renault Megane Coupe | 33:51,666 |
20. | Ireneusz Trzeszczkowski | Automobilklub Toruński | Renault Megane Coupe | 33:54,815 |
21. | Józef Dziób | Automobilklub Opolski | Renault Megane Coupe | 34:09,226 |
22. | Witold Paradowski | Automobilklub Częstochowski | Renault Megane Coupe | 34:24,138 |
23. | Krzysztof Gałecki | Lotos - Automobilklub Wielkopolski | Renault Megane Coupe | - 1 okr. |
24. | Andrzej Derczyński | Automobilklub Częstochowski | Renault Megane Coupe | - 1 okr. |
25. | Zdzisław Brymora | Automobilklub Częstochowski | Renault Megane Coupe | - 2 okr. |
Najszybsze okrążenie (13): Zarzycki - 2:05,339 | ||||
Prowadzenie w wyścigu: 1-8 okr.: Szwagierczak, 9-15 okr.: A. Polak | ||||
Puchar Cinquecento Sporting: | ||||
Trening: 1. Cołoszyński - 2:09,102; 2. S. Mielcarek - 2:09,923; 3. Lewandowski - 2:10,206; 4. Szwagierczak - 2:10,529; 5. Buks - 2:10,637; 6. A. Tuszyński - 2:10,758; 7. Golec - 2:10,787; 8. Serbin - 2:11,704; 9. Gawroński - 2:11,862; 10. Caputa - 2:12,109; 11. Pawluczuk - 2:12,231; 12. Płaczek - 2:12,492; 13. Raczkowski - 2:12,533; 14. Węglarz - 2:12,738; 15. Oczkowski - 2:12,932; 16. M. Tuszyński - 2:13,057; 17. Czarnocki - 2:13,071; 18. J. Chojnacki - 2:13,092; 19. Białowąs - 2:13,316; 20. Pelec-Alexandrowicz - 2:13,368; 21. Litwinowicz - 2:13,429; 22. Oleksiak - 2:13,554; 23. Szymczyk - 2:13,663; 24. Turkiewicz - 2:13,814; 25. A. Chojnacki - 2:14,011; 26. Dąbrowski - 2:14,069; 27. Herbeć - 2:14,246; 28. Matłacz - 2:14,509; 29. Łacisz - 2:14,887; 30. J. Majewski - 2:15,262; 31. Słowiński - 2:17,500; 32. Galik - 2:17,513; 33. Zajdel - 2:18,322; 34. Dunat - 2:18,681; 35. Sikora - 2:21,162; 36. Jarmoz - 2:21,901; 37. Zaleski - 2:23,162; 38. Sciciński - 2:23,819; 39. Hercog - 2:25,032; 40. Ficoń - 2:26,566; 41. Zarzycki - 2:29,048; 42. Gil - 2:30,548; 43. Skarżyński - 2:31,139; 44. H. Pinis | ||||
I wyścig (10 okr. x 4,1 km = 41,0 km): | ||||
1. | Wojciech Cołoszyński | Castrol / Autorex - Automobilklub Polski | Fiat Cinquecento Sporting | 21:49,548 (112,7 km/h) |
2. | Sebastian Mielcarek | PPH Kaczmarek / ACM Mari Car - A. Wielkopolski | Fiat Cinquecento Sporting | 21:52,860 |
3. | Sebastian Lewandowski | Brus Auto - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 22:05,042 |
4. | Zbigniew Szwagierczak | Pol Car - Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento Sporting | 22:07,532 |
5. | Marek Oczkowski | PPH Kaczmarek - Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento Sporting | 22:09,159 |
6. | Andrzej Węglarz | Moto Car 93 Rzeszów | Fiat Cinquecento Sporting | 22:09,564 |
7. | Karol Buks | Pol Car - Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento Sporting | 22:10,168 |
8. | Michał Tuszyński | Brus Auto - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 22:15,112 |
9. | Zbigniew Czarnocki | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 22:16,681 |
10. | Małgorzata Serbin | Carsystem Voss SIA - A. Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 22:19,259 |
11. | Krzysztof Gawroński | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 22:19,526 |
12. | Krzysztof Caputa | Automobilklub Beskidzki | Fiat Cinquecento Sporting | 22:19,916 |
13. | Tomasz Płaczek | Carsystem Voss SIA - Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento Sporting | 22:25,432 |
14. | Jacek Raczkowski | Automobilklub Kielecki | Fiat Cinquecento Sporting | 22:31,756 |
15. | Jacek Chojnacki | Castrol - Automobilklub Polski | Fiat Cinquecento Sporting | 22:32,482 |
16. | Włodzimierz Pawluczuk | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 22:34,102 |
17. | Jakub Golec | PPH Kaczmarek / ACM Mari Car - A. Wielkopolski | Fiat Cinquecento Sporting | 22:35,730 |
18. | Piotr Litwinowicz | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento Sporting | 22:42,690 |
19. | Marek Szymczyk | PZU SA / CarSerwis - A. Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 22:43,297 |
20. | Tomasz Oleksiak | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 22:43,822 |
21. | Tomasz Dąbrowski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 22:54,290 |
22. | Wojciech Białowąs | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 22:56,665 |
23. | Jan Matłacz | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 22:58,439 |
24. | Zbigniew Łacisz | Automobilklub Śląski | Fiat Cinquecento Sporting | 22:59,583 |
25. | Jarosław Majewski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 23:07,519 |
26. | Andrzej Słowiński | Automobilklub Dolnośląski | Fiat Cinquecento Sporting | 23:19,938 |
27. | Krzysztof Dunat | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 23:20,269 |
28. | Michał Gil | Automobilklub Kielecki | Fiat Cinquecento Sporting | 23:20,369 |
29. | Piotr Galik | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 23:30,474 |
30. | Andrzej Chojnacki | Automobilklub Polski | Fiat Cinquecento Sporting | 23:39,898 |
31. | Mariusz Zajdel | Automobilklub Częstochowski | Fiat Cinquecento Sporting | 23:58,521 |
32. | Marceli Jarmoz | Automobilklub Krakowski | Fiat Cinquecento Sporting | 23:59,972 |
33. | Jacek Sikora | Autorex - Automobilklub Polski | Fiat Cinquecento Sporting | - 1 okr. |
34. | Jan Herbeć | Automobilklub Kędzierzyński | Fiat Cinquecento Sporting | - 1 okr. |
35. | Jacek Sciciński | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | - 1 okr. |
36. | Michał Pelec-Alexandrowicz | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento Sporting | - 2 okr. |
Odpadli: | ||||
Mariusz Ficoń | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | (wypadek) | |
Wiktor Turkiewicz | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento Sporting | (wypadek) | |
Adam Tuszyński | Brus Auto - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | ||
Cezary Zaleski | Automobilklub Polski | Fiat Cinquecento Sporting | ||
Jarosław Hercog | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento Sporting | ||
Eugeniusz Zarzycki | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | ||
Tomasz Skarżyński | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | ||
Henryk Pinis | Automobilklub Częstochowski | Fiat Cinquecento Sporting | ||
Najszybsze okrążenie (7): Cołoszyński - 2:09,501 |
||||
Prowadzenie w wyścigu: 1-10 okr.: Cołoszyński |
||||
II wyścig (15 okr. x 4,1 km = 61,5 km): |
||||
1. | Wojciech Cołoszyński | Castrol / Autorex - Automobilklub Polski | Fiat Cinquecento Sporting | 33:32,287 (110,0 km/h) |
2. | Sebastian Lewandowski | Brus Auto - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 33:38,754 |
3. | Sebastian Mielcarek | PPH Kaczmarek / ACM Mari Car - A. Wielkopolski | Fiat Cinquecento Sporting | 33:47,498 |
4. | Włodzimierz Pawluczuk | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 33:49,350 |
5. | Marek Oczkowski | PPH Kaczmarek - Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento Sporting | 33:51,822 |
6. | Michał Tuszyński | Brus Auto - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 33:55,761 |
7. | Adam Tuszyński | Brus Auto - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 33:58,484 |
8. | Krzysztof Gawroński | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 33:58,913 |
9. | Zbigniew Szwagierczak | Pol Car - Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento Sporting | 33:59,270 |
10. | Małgorzata Serbin | Carsystem Voss SIA - A. Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 34:05,990 |
11. | Tomasz Oleksiak | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 34:06,062 |
12. | Jakub Golec | PPH Kaczmarek / ACM Mari Car - A. Wielkopolski | Fiat Cinquecento Sporting | 34:06,293 |
13. | Marek Szymczyk | PZU SA / CarSerwis - A. Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 34:07,746 |
14. | Zbigniew Czarnocki | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 34:09,291 |
15. | Andrzej Węglarz | Moto Car 93 Rzeszów | Fiat Cinquecento Sporting | 34:09,508 |
16. | Krzysztof Caputa | Automobilklub Beskidzki | Fiat Cinquecento Sporting | 34:09,630 |
17. | Karol Buks | Pol Car - Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento Sporting | 34:09,741 |
18. | Tomasz Płaczek | Carsystem Voss SIA - Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento Sporting | 34:12,702 |
19. | Piotr Litwinowicz | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento Sporting | 34:16,158 |
20. | Jacek Chojnacki | Castrol - Automobilklub Polski | Fiat Cinquecento Sporting | 34:17,417 |
21. | Wiktor Turkiewicz | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento Sporting | 34:30,159 |
22. | Tomasz Dąbrowski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 34:34,752 |
23. | Jan Matłacz | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 34:39,098 |
24. | Andrzej Chojnacki | Automobilklub Polski | Fiat Cinquecento Sporting | 34:39,245 |
25. | Michał Pelec-Alexandrowicz | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento Sporting | 34:42,743 |
26. | Wojciech Białowąs | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 34:47,771 |
27. | Jarosław Majewski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 34:47,970 |
28. | Jan Herbeć | Automobilklub Kędzierzyński | Fiat Cinquecento Sporting | 35:01,060 |
29. | Krzysztof Dunat | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 35:04,733 |
30. | Zbigniew Łacisz | Automobilklub Śląski | Fiat Cinquecento Sporting | 35:20,527 |
31. | Michał Gil | Automobilklub Kielecki | Fiat Cinquecento Sporting | 35:21,640 |
32. | Jacek Raczkowski | Automobilklub Kielecki | Fiat Cinquecento Sporting | 35:25,320 |
33. | Jacek Sikora | Autorex - Automobilklub Polski | Fiat Cinquecento Sporting | 35:28,890 |
34. | Piotr Galik | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 35:29,617 |
35. | Cezary Zaleski | Automobilklub Polski | Fiat Cinquecento Sporting | 35:30,386 |
36. | Marceli Jarmoz | Automobilklub Krakowski | Fiat Cinquecento Sporting | 35:46,694 |
37. | Andrzej Słowiński | Automobilklub Dolnośląski | Fiat Cinquecento Sporting | 35:48,483 |
38. | Eugeniusz Zarzycki | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | - 1 okr. |
Najszybsze okrążenie (5): Lewandowski - 2:09,858 | ||||
Prowadzenie w wyścigu: 1-15 okr.: Cołoszyński | ||||
Puchar Cinquecento: | ||||
Trening: 1. G. Grzyb - 2:17,004; 2. Pietruszyński - 2:17,061; 3. B. Ptak - 2:17,062; 4. Bekas - 2:17,505; 5. Czyż - 2:17,520; 6. Czekański - 2:17,625; 7. M. Kochański - 2:17,788; 8. M. Bartkowiak - 2:17,794; 9. Sierpowski - 2:17,808; 10. Maryniak - 2:17,848 | ||||
I wyścig (9 okr. x 4,1 km = 36,9 km): | ||||
1. | Bartosz Ptak | Automobilklub Radomski | Fiat Cinquecento 900 | 20:41,666 (107,0 km/h) |
2. | Grzegorz Grzyb | Auto Res - Moto Car 93 Rzeszów | Fiat Cinquecento 900 | 20:42,107 |
3. | Jakub Pietruszyński | PPH Kaczmarek / ACM Mari Car - A. Wielkopolski | Fiat Cinquecento 900 | 20:43,471 |
4. | Maciej Bekas | PPH Kaczmarek - Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento 900 | 20:47,983 |
5. | Artur Czyż | Polcar - Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento 900 | 20:50,066 |
6. | Wojciech Maryniak | PPH Kaczmarek / ACM Mari Car - A. Wielkopolski | Fiat Cinquecento 900 | 20:51,493 |
7. | Rafał Czekański | Automobilklub Rzeszowski | Fiat Cinquecento 900 | 20:51,948 |
8. | Grzegorz Karczewski | AW Ciech Petrol - Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento 900 | 20:55,118 |
9. | Arkadiusz Nowicki | PPH Kaczmarek - Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento 900 | 20:57,849 |
10. | Tomasz Sierpowski | Automobilklub Leszczyński | Fiat Cinquecento 900 | 20:58,070 |
11. | Marcin Brymora | Automobilklub Częstochowski | Fiat Cinquecento 900 | |
12. | Tomasz Smoroń | Auto Centrum - Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento 900 | |
13. | Tomasz Nowak | Automobilklub Polski | Fiat Cinquecento 900 | |
14. | Maurycy Kochański | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento 900 | |
15. | Paweł Melwiński | Fiat Cinquecento 900 | ||
16. | Paweł Stefanicki | Automobilklub Morski | Fiat Cinquecento 900 | |
17. | Robert Hudziak | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento 900 | |
18. | Mirosław Giziński | Fiat Cinquecento 900 | ||
19. | Adam Pol | Polmozbyt Katowice - Automobilklub Śląski | Fiat Cinquecento 900 | |
20. | Rafał Rzemień | Moto Car 93 Rzeszów | Fiat Cinquecento 900 | |
21. | Tomasz Myszkier | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento 900 | |
22. | Łukasz Olejnik | Automobilklub Opolski | Fiat Cinquecento 900 | |
23. | Maciej Lubiak | Automobilklub Morski | Fiat Cinquecento 900 | |
24. | Marcin Kaczmarek | PPH Kaczmarek - Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento 900 | |
25. | Magdalena Kusiak | Automobilklub Częstochowski | Fiat Cinquecento 900 | |
26. | Magdalena Krząpa | Automobilklub Częstochowski | Fiat Cinquecento 900 | |
27. | Tomasz Styp-Rekowski | Fiat Cinquecento 900 | ||
28. | Tomasz Niewczas | Fiat Cinquecento 900 | ||
29. | D. Grzyb | Fiat Cinquecento 900 | ||
Odpadli m. in.: | ||||
Marcin Bartkowiak | Automobilklub Śląski | Fiat Cinquecento 900 | ||
Najszybsze okrążenie (5): Pietruszyński - 2:16,013 | ||||
Prowadzenie w wyścigu: 1 okr.: Pietruszyński, 2 okr.: G. Grzyb, 3-9 okr.: B. Ptak |
||||
II wyścig (12 okr. x 4,1 km = 49,2 km): | ||||
1. | Artur Czyż | Polcar - Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento 900 | 28:28,928 (103,6 km/h) |
2. | Bartosz Ptak | Automobilklub Radomski | Fiat Cinquecento 900 | 28:45,872 |
3. | Maciej Bekas | PPH Kaczmarek - Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento 900 | 28:47,101 |
4. | Tomasz Sierpowski | Automobilklub Leszczyński | Fiat Cinquecento 900 | 28:52,901 |
5. | Marcin Brymora | Automobilklub Częstochowski | Fiat Cinquecento 900 | 28:53,089 |
6. | Rafał Czekański | Automobilklub Rzeszowski | Fiat Cinquecento 900 | 28:54,555 |
7. | Maurycy Kochański | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento 900 | 28:57,006 |
8. | Grzegorz Grzyb | Auto Res - Moto Car 93 Rzeszów | Fiat Cinquecento 900 | 29:01,536 |
9. | Tomasz Smoroń | Auto Centrum - Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento 900 | 29:02,214 |
10. | Jakub Pietruszyński | PPH Kaczmarek / ACM Mari Car - A. Wielkopolski | Fiat Cinquecento 900 | 29:08,269 |
11. |
Wojciech Maryniak | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento 900 | |
12. | Adam Pol | Polmozbyt Katowice - Automobilklub Śląski | Fiat Cinquecento 900 | |
13. | Arkadiusz Nowicki | PPH Kaczmarek - Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento 900 | |
14. | Tomasz Nowak | Automobilklub Polski | Fiat Cinquecento 900 | |
15. | Mirosław Giziński | Fiat Cinquecento 900 | ||
16. | Andrzej Spława-Neyman | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento 900 | |
17. | Łukasz Olejnik | Automobilklub Opolski | Fiat Cinquecento 900 | |
18. | Paweł Melwiński | Fiat Cinquecento 900 | ||
19. | Maciej Lubiak | Automobilklub Morski | Fiat Cinquecento 900 | |
20. | Marcin Bartkowiak | Automobilklub Śląski | Fiat Cinquecento 900 | |
21. | Robert Hudziak | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento 900 | |
22. | T. Miśkiewicz | Fiat Cinquecento 900 | ||
23. | Grzegorz Karczewski | AW Ciech Petrol - Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento 900 | |
24. | Marcin Kaczmarek | PPH Kaczmarek - Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento 900 | |
25. | Tomasz Niewczas | Fiat Cinquecento 900 | ||
26. | D. Grzyb | Fiat Cinquecento 900 | ||
27. | Paweł Stefanicki | Automobilklub Morski | Fiat Cinquecento 900 | |
Odpadli m. in.: | ||||
2 okr. |
Tomasz Myszkier | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento 900 | (wypadek) |
Magdalena Kusiak | Automobilklub Częstochowski | Fiat Cinquecento 900 | (wypadek) | |
Magdalena Krząpa | Automobilklub Częstochowski | Fiat Cinquecento 900 | (wypadek) | |
Najszybsze okrążenie (2): Czyż - 2:19,133 | ||||
Prowadzenie w wyścigu: 1-12 okr.: Czyż |
<< 1 el. WSMP 1997 - Poznań] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1997] [4 el. WSMP 1997 - Poznań >>