<< 4 el. WSMP 1997 - Poznań] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1997] [6 el. WSMP 1997 - Kamień Śląski >>
Pogoda: deszcz podczas wyścigu klas E-2000, E-1600 i E-1300; wyścigi pozostałych klas na stopniowo wysychającej nawierzchni.
Wyniki wyścigów: | |||||
Klasa E-2000: | |||||
Trening: 1. Rafał Podolski - 1:27,347; 2. Luciński - 1:28,002; 3. M. Krachulec - 1:33,222; 4. W. Gąsecki - 1:36,394 | |||||
Wyścig (12 okr. x 3,8 km = 45,6 km): | |||||
1. | Wojciech Gąsecki | Automobilklub Szczeciński | Dallara F 389-Volkswagen | 24:03,092 (107,8 km/h) | |
2. | Rafał Podolski | Automobilklub Kielecki | Reynard 913-Volkswagen | - 1 okr. | |
Odpadli: | |||||
6 okr. |
Ryszard Luciński | Castrol - Automobilklub Wielkopolski | Dallara F 394-Opel | (kolizja, silnik) | |
4 okr. |
Mirosław Krachulec | Automobilklub Częstochowski | Eufra 391-Mugen | (elektronika) | |
Wystartowało 4 zawodników, sklasyfikowano 2. | |||||
Najszybsze okrążenie (10): Rafał Podolski - 1:46,905 | |||||
Prowadzenie w wyścigu: 1-2 okr.: M. Krachulec, 3 okr.: Rafał Podolski; 4-5 okr.: M. Krachulec, 6-12 okr.: W. Gąsecki | |||||
Klasa E-1600: | |||||
Trening: 1. Glinczewski - 1:29,117; 2. Szczęsny - 1:30,476; 3. Skwarzyński - 1:36,605; 4. Robert Podolski - 1:39,286; 5. Fontański - 1:40,084; 6. W. Podolski - 1:41,000; 7. Witkowicz - 1:42,091; 8. J. Podolski - 1:49,080 | |||||
Wyścig (12 okr. x 3,8 km = 45,6 km): | |||||
1. | Tomasz Szczęsny | Castrol - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Reynard 883-Volkswagen | 23:10,364 (111,9 km/h) | |
2. | Artur Glinczewski | Automobilklub Wielkopolski | Reynard 893-Volkswagen | 23:24,016 | |
3. | Robert Podolski | Automobilklub Kielecki | Estonia 25-Łada | 23:24,501 | |
4. | Juliusz Podolski | Automobilklub Kielecki | Estonia 21-Łada | 24:26,792 | |
5. | Tomasz Witkowicz | Automobilklub Częstochowski | Promot 82-Łada | - 1 okr. | |
6. | Jerzy Fontański | Automobilklub Częstochowski | Estonia 21-Łada | - 1 okr. | |
7. | Wacław Podolski | Automobilklub Kielecki | Promot 79-Łada | - 2 okr. | |
Nie wystartował: | |||||
Artur Skwarzyński | Castrol - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Estonia 25-Łada | |||
Wystartowało 7 zawodników, sklasyfikowano 7. | |||||
Najszybsze okrążenie (10): Glinczewski - 1:47,139 | |||||
Prowadzenie w wyścigu: 1-9 okr.: Robert Podolski, 10-12 okr.: Szczęsny | |||||
Klasa E-1300: | |||||
Trening: 1. Gasenko - 1:35,990; 2. Banaszak - 1:36,144; 3. K. Wodziński - 1:36,426; 4. Leśniak - 1:37,418; 5. Sączyński - 1:37,887; 6. Godula - 1:38,120; 7. Gajór - 1:40,217; 8. Kaźmierczak - 1:42,010; 9. Wozowicz - 1:42,071; 10. Marcinkiewicz - 1:42,677; 11. Podsiadło - 1:43,599; 12. Kaczmarek - 1:44,326; 13. Żywicki - 1:44,568; 14. A. Wodziński - 1:45,377; 15. Grabowski - 1:47,454; 16. Kamiński - 1:49,587; 17. Starkowski - 1:50,915 | |||||
Wyścig (12 okr. x 3,8 km = 45,6 km): | |||||
1. | Wiktor Gasenko | PPH Kaczmarek - A. Wielkopolski | Estonia 25-Łada | 24:04,703 | |
2. | Piotr Kaźmierczak | Automobilklub Krakowski | Estonia 21-Łada | 24:09,694 | |
3. | Marcin Banaszak | PPH Kaczmarek - A. Wielkopolski | Promot 83-Łada | 24:20,178 | |
4. | Bohdan Leśniak | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Estonia 25-Łada | 24:28,286 | |
5. | Robert Gajór | Automobilklub Morski | Estonia 21-Łada | 24:31,399 | |
6. | Grzegorz Wozowicz | Stomil Dębica | Estonia 21-Łada | - 1 okr. | |
7. | Janusz Sączyński | Automobilklub Morski | Estonia 25-Łada | - 1 okr. | |
8. | Andrzej Grabowski | Automobilklub Bałtycki | Promot 85-Łada | - 1 okr. | |
9. | Andrzej Wodziński | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Estonia 25-Łada | - 1 okr. | |
10. | Grzegorz Kamiński | Automobilklub Toruński | Estonia 23-Łada | - 1 okr. | |
Nie wystartowali: | |||||
Andrzej Godula | Automobilklub Polski | Estonia 25-Łada | (defekt) | ||
Krzysztof Wodziński | Castrol - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Promot 84-Łada | |||
Wystartowało 15 zawodników, sklasyfikowano 14. | |||||
Najszybsze okrążenie (11): Sączyński - 1:48,694 | |||||
Prowadzenie w wyścigu: 1-3 okr.: Gasenko, 4-6 okr.: K. Wodziński, 7-12 okr.: Gasenko | |||||
Klasa H pow. 1600: | |||||
Trening: 1. Tadeusz Myszkier - 1:32,403; 2. Dziurka - 1:33,115; 3. Marek Kusiak - 1:39,100; 4. Kostrzak - 1:41,058; 5. Kleina - 1:42,299; 6. N. Mandera - 1:46,053; 7. Baran - 1:47,773; 8. Fiedor - 1:47,995; 9. Zgorzelski - 1:49,450; 10. H. Mandera - 1:49,921; 11. Umicević - 1:50,379 | |||||
Wyścig (12 okr. x 3,8 km = 45,6 km): | |||||
1. | Andrzej Dziurka | ALDA - Automobilklub Polski | Opel Astra 2.0 | 19:48,384 (130,9 km/h) | |
2. | Tadeusz Myszkier | Lotos - Automobilklub Wielkopolski | Ford Escort RS Cosworth | 20:00,947 | |
3. | Marek Kusiak | Automobilklub Częstochowski | Ford Escort RS Cosworth | 21:23,500 | |
4. | Mariusz Kostrzak | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | BMW M3 E36 | - 1 okr. | |
5. | Andrzej Kleina | Automobilklub Olsztyński | Ford Sierra Cosworth RS 500 | - 1 okr. | |
6. | Stanisław Fiedor | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Honda Civic VTi | - 1 okr. | |
7. | Slavko Umicević | Automobilklub Polski | Honda CRX | - 2 okr. | |
8. | Arkadiusz Zgorzelski | Automobilklub Szczeciński | Porsche 911 Carrera | - 2 okr. | |
9. | Natalia Mandera | Automobilklub Wielkopolski | Toyota Carina E | - 2 okr. | |
10. | Henryk Mandera | Automobilklub Wielkopolski | Suzuki Swift GTi | - 2 okr. | |
Odpadł: | |||||
11 okr. |
Grzegorz Baran | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | (skrzynia biegów) | ||
Wystartowało 11 zawodników, sklasyfikowano 10. | |||||
Najszybsze okrążenie (11): Dziurka - 1:36,258 | |||||
Prowadzenie w wyścigu: 1-10 okr.: Tadeusz Myszkier, 11-12 okr.: Dziurka | |||||
Klasa A-1000: | |||||
Trening: 1. Bekas - 1:56,074; 2. Kałuża - 1:57,892; 3. Serbin - 1:58,849; 4. Gawroński - 1:59,790; 5. Wywiał - 2:01,707; 6. Witkowicz - 2:09,747; 7. Patan - 2:11,102; 8. Pol - 2:12,335; 9. Płaczek - 2:12,992; 10. D. Grzyb - 2:30,528 | |||||
Wyścig (12 okr. x 3,8 km = 45,6 km): | |||||
1. | Paweł Kałuża | Automobilklub Kielecki | Fiat Cinquecento 900 | 23:54,009 (108,5 km/h) | |
2. | Małgorzata Serbin | Carsystem Voss SIA - A. Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Abarth | 23:57,582 | |
3. | Tomasz Wywiał | Automobilklub Częstochowski | Fiat Cinquecento Abarth | 26:01,703 | |
4. | Krzysztof Gawroński | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento 900 | - 1 okr. | |
5. | Tomasz Płaczek | Carsystem Voss SIA - A. Wielkopolski | Fiat Cinquecento 900 | - 1 okr. | |
6. | Adam Pol | Polmozbyt Katowice - Automobilklub Śląski | Fiat Cinquecento 900 | - 1 okr. | |
Odpadli: | |||||
Maciej Bekas | PPH Kaczmarek - A. Wielkopolski | Fiat Cinquecento 900 | |||
Tomasz Witkowicz | Automobilklub Częstochowski | Fiat Cinquecento Abarth | |||
Leszek Patan | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento 900 | |||
D. Grzyb | |||||
Najszybsze okrążenie (3): Kałuża - 1:56,513 | |||||
Prowadzenie w wyścigu: 1-5 okr.: Bekas, 6-12 okr.: Kałuża | |||||
Puchar Renault Megane Coupe: | |||||
Trening: 1. M. Ptak - 1:47,456; 2. S. Mielcarek - 1:47,527; 3. Golec - 1:47,722; 4. Biernacki - 1:47,889; 5. Szwagierczak - 1:48,021; 6. Kisiel - 1:48,160; 7. Dziurka - 1:48,707; 8. Oczkowski - 1:48,726; 9. A. Polak - 1:48,864; 10. Bednarek - 1:49,366; 11. R. Polak - 1:49,415; 12. Z. Brymora - 1:49,441; 13. O. Bartkowiak - 1:49,474; 14. Zarzycki - 1:49,735; 15. H. Mandera - 1:50,327; 16. Jankowski - 1:50,574; 17. Gałecki - 1:50,594; 18. Kudłaty - 1:50,669; 19. Matłacz - 1:50,708; 20. Słowiński - 1:51,080; 21. Paradowski - 1:51,389; 22. Kowalewski - 1:51,490; 23. Szulc - 1:51,915; 24. Kinderman - 1:53,026; 25. Dziób - 1:53,352; 26. Trzeszczkowski - 1:53,790; 27. Derczyński - 1:53,761 | |||||
Wyścig (15 okr. x 3,8 km = 57,0 km): | |||||
1. | (1.*) | Zbigniew Szwagierczak | Automobilklub Wielkopolski | Renault Megane Coupe | 27:28,091 (118,0 km/h) |
2. | Marcin Biernacki jr | Automobilklub Kielecki | Renault Megane Coupe | 27:35,216 | |
3. | (2.*) | Adam Polak | Castrol - Automobilklub Polski | Renault Megane Coupe | 27:36,080 |
4. | (3.*) | Marek Oczkowski | PPH Kaczmarek - Automobilklub Wielkopolski | Renault Megane Coupe | 27:38,091 |
5. | (4.*) | Piotr Bednarek | Automobilklub Wielkopolski | Renault Megane Coupe | 27:43,425 |
6. | (5.*) | Zdzisław Brymora | Automobilklub Częstochowski | Renault Megane Coupe | 27:57,848 |
7. | (6.*) | Robert Polak | Automobilklub Polski | Renault Megane Coupe | 28:03,640 |
8. | (7.*) | Andrzej Dziurka | ALDA - Automobilklub Polski | Renault Megane Coupe | 28:12,620 |
9. | (8.*) | Jan Matłacz | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Megane Coupe | 28:16,113 |
10. | (9.*) | Krzysztof Gałecki | Lotos - Automobilklub Wielkopolski | Renault Megane Coupe | 28:18,712 |
11. | (10.*) | Otto Bartkowiak | Automobilklub Śląski | Renault Megane Coupe | 28:21,494 |
12. | (11.*) | Tadeusz Kudłaty | Automobilklub Dolnośląski | Renault Megane Coupe | 28:25,669 |
13. | (12.*) | Henryk Mandera | Automobilklub Wielkopolski | Renault Megane Coupe | 28:35,754 |
14. | (13.*) | Dariusz Kinderman | Automobilklub Śląski | Renault Megane Coupe | 28:44,357 |
15. | (14.*) | Eugeniusz Zarzycki | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Megane Coupe | 28:49,849 |
16. | (15.*) | Andrzej Szulc | Automobilklub Morski | Renault Megane Coupe | 29:09,823 |
17. | (16.*) | Ireneusz Trzeszczkowski | Automobilklub Toruński | Renault Megane Coupe | 29:12,055 |
18. | (17.*) | Józef Dziób | Automobilklub Opolski | Renault Megane Coupe | 29:12,479 |
19. | (18.*) | Andrzej Derczyński | Automobilklub Częstochowski | Renault Megane Coupe | - 1 okr. |
20. | (19.*) | Andrzej Słowiński | Automobilklub Dolnośląski | Renault Megane Coupe | - 1 okr. |
21. | (20.*) | Dariusz Kowalewski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Megane Coupe | - 1 okr. |
* - miejsca w klasyfikacji Pucharu (po wykluczeniu z końcowej punktacji Marcina Biernackiego). | |||||
Odpadli: | |||||
3 okr. | Sebastian Mielcarek | PPH Kaczmarek - Automobilklub Wielkopolski | Renault Megane Coupe | (kolizja z Golcem) | |
3 okr. | Jakub Golec | PPH Kaczmarek / M. Pieluszyńska - A. Wielkopolski | Renault Megane Coupe | (kolizja z S. Mielcarkiem) | |
Robert Kisiel | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Megane Coupe | |||
Wojciech Jankowski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Megane Coupe | |||
Witold Paradowski | Automobilklub Częstochowski | Renault Megane Coupe | (wypadek) | ||
Wykluczony (odstępstwa techniczne dotyczące skrzyni biegów): | |||||
po treningu |
Maciej Ptak | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Megane Coupe | ||
Wystartowało 27 zawodników, sklasyfikowano 21. | |||||
Najszybsze okrążenie (10): Biernacki - 1:48,017 | |||||
Prowadzenie w wyścigu: 1-3 okr.: Golec, 4-15 okr.: Szwagierczak | |||||
Puchar Cinquecento Sporting: | |||||
Trening: 1. S. Mielcarek - 1:59,207; 2. Oczkowski - 1:59,351; 3. Buks - 1:59,355; 4. Cołoszyński - 1:59,663; 5. M. Tuszyński - 1:59,833; 6. Lewandowski - 2:00,013; 7. Gawroński - 2:00,109; 8. Caputa - 2:00,421; 9. Węglarz - 2:00,498; 10. Płaczek - 2:00,691; 11. Szwagierczak - 2:01,246; 12. A. Tuszyński - 2:01,257; 13. Turkiewicz - 2:01,346; 14. Czarnocki - 2:01,387; 15. Szymczyk - 2:01,401; 16. Serbin - 2:01,442; 17. Raczkowski - 2:01,550; 18. Matłacz - 2:01,775; 19. Litwinowicz - 2:01,802; 20. Herbeć - 2:01,947; 21. Pelec-Alexandrowicz - 2:02,014; 22. J. Chojnacki - 2:02,132; 23. Golec - 2:02,154; 24. J. Majewski - 2:02,251; 25. Oleksiak - 2:02,595; 26. Łacisz - 2:02,988; 27. A. Chojnacki - 2:04,543; 28. A. Majewski - 2:04,780; 29. Słowiński - 2:05,199; 30. Sikora - 2:05,431; 31. Zajdel - 2:05,594; 32. Galik - 2:05,714; 33. Dąbrowski - 2:06,204; 34. Sciciński - 2:06,838; 35. Hercog - 2:09,719; 36. Zarzycki - 2:10,943 | |||||
Wyścig (15 okr. x 3,8 km = 57,0 km): | |||||
1. | Marek Oczkowski | PPH Kaczmarek - Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento Sporting | 32:03,997 (101,0 km/h) | |
2. | Wojciech Cołoszyński | Castrol / Autorex - Automobilklub Polski | Fiat Cinquecento Sporting | 32:04,216 | |
3. | Karol Buks | Pol Car - Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento Sporting | 32:19,418 | |
4. | Sebastian Mielcarek | PPH Kaczmarek / ACM Mari Car - A. Wielkopolski | Fiat Cinquecento Sporting | 32:21,820 | |
5. | Zbigniew Szwagierczak | Pol Car - Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento Sporting | 32:25,838 | |
6. | Sebastian Lewandowski | Brus Auto - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 32:26,520 | |
7. | Krzysztof Gawroński | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 32:28,318 | |
8. | Krzysztof Caputa | Automobilklub Beskidzki | Fiat Cinquecento Sporting | 32:39,824 | |
9. | Marek Szymczyk | PZU SA / CarSerwis - A. Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 32:40,794 | |
10. | Tomasz Płaczek | Carsystem Voss SIA - Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento Sporting | 32:40,894 | |
11. | Zbigniew Czarnocki | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 32:42,895 | |
12. | Andrzej Węglarz | Moto Car 93 Rzeszów | Fiat Cinquecento Sporting | 32:44,247 | |
13. | Michał Tuszyński | Brus Auto - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 32:45,233 | |
14. | Jacek Raczkowski | Automobilklub Kielecki | Fiat Cinquecento Sporting | 32:47,325 | |
15. | Adam Tuszyński | Brus Auto - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 32:47,931 | |
16. | Wiktor Turkiewicz | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento Sporting | 32:55,004 | |
17. | Małgorzata Serbin | Carsystem Voss SIA - A. Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 32:56,581 | |
18. | Jan Matłacz | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 32:57,364 | |
19. | Jacek Chojnacki | Castrol - Automobilklub Polski | Fiat Cinquecento Sporting | 33:09,531 | |
20. | Tomasz Oleksiak | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 33:09,808 | |
21. | Zbigniew Łacisz | Automobilklub Śląski | Fiat Cinquecento Sporting | 33:11,945 | |
22. | Jarosław Majewski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 33:12,381 | |
23. | Michał Pelec-Alexandrowicz | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento Sporting | 33:17,984 | |
24. | Andrzej Chojnacki | Automobilklub Polski | Fiat Cinquecento Sporting | 33:18,889 | |
25. | Adam Majewski | Automobilklub Polski | Fiat Cinquecento Sporting | 33:25,311 | |
26. | Mariusz Zajdel | Automobilklub Częstochowski | Fiat Cinquecento Sporting | 33:32,296 | |
27. | Jan Herbeć | Automobilklub Kędzierzyński | Fiat Cinquecento Sporting | 33:40,304 | |
28. | Jarosław Hercog | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento Sporting | 33:42,426 | |
29. | Jacek Sikora | Autorex - Automobilklub Polski | Fiat Cinquecento Sporting | 33:46,853 | |
30. | Piotr Litwinowicz | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento Sporting | 33:48,735 | |
31. | Piotr Galik | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 34:03,272 | |
32. | Eugeniusz Zarzycki | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 34:05,861 | |
33. | Andrzej Słowiński | Automobilklub Dolnośląski | Fiat Cinquecento Sporting | 34:20,829 | |
Wystartowało 34 zawodników, sklasyfikowano 33. | |||||
Najszybsze okrążenie (15): Cołoszyński - 2:06,476 |
|||||
Prowadzenie w wyścigu: 1-15 okr.: Oczkowski |
|||||
Puchar Cinquecento: | |||||
Trening: 1. Pol - 2:05,950; 2. G. Grzyb - 2:06,297; 3. Karczewski - 2:06,554; 4. Czyż - 2:06,734; 5. Czekański - 2:06,906; 6. Pietruszyński - 2:07,020; 7. Maryniak - 2:07,028; 8. Smoroń - 2:07,164; 9. M. Brymora - 2:07,504; 10. M. Bartkowiak - 2:07,594 | |||||
Wyścig (12 okr. x 3,8 km = 45,6 km): | |||||
1. | Artur Czyż | Polcar - Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento 900 | 25:29,903 (101,7 km/h) | |
2. | Grzegorz Grzyb | Auto Res - Moto Car 93 Rzeszów | Fiat Cinquecento 900 | 25:30,433 | |
3. | Grzegorz Karczewski | AW Ciech Petrol - Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento 900 | 25:30,577 | |
4. | Adam Pol | Polmozbyt Katowice - Automobilklub Śląski | Fiat Cinquecento 900 | 25:31,087 | |
5. | Wojciech Maryniak | PPH Kaczmarek / ACM Mari Car - A. Wielkopolski | Fiat Cinquecento 900 | 25:40,025 | |
6. | Rafał Czekański | Automobilklub Rzeszowski | Fiat Cinquecento 900 | 25:42,070 | |
7. | Jakub Pietruszyński | PPH Kaczmarek / ACM Mari Car - A. Wielkopolski | Fiat Cinquecento 900 | 25:42,763 | |
8. | Marcin Bartkowiak | Bamarko - Automobilklub Śląski | Fiat Cinquecento 900 | 25:58,494 | |
9. | Robert Hudziak | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento 900 | 26:00,693 | |
10. | Tomasz Nowak | Automobilklub Polski | Fiat Cinquecento 900 | 26:06,437 | |
11. | Tomasz Smoroń | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento 900 | ||
12. | Maciej Bekas | PPH Kaczmarek - Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento 900 | ||
13. | Arkadiusz Nowicki | PPH Kaczmarek - Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento 900 | ||
14. | Mirosław Giziński | Fiat Cinquecento 900 | |||
15. | Tomasz Myszkier | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento 900 | ||
16. | Paweł Melwiński | Fiat Cinquecento 900 | |||
17. | Maurycy Kochański | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento 900 | ||
18. | Łukasz Olejnik | Automobilklub Opolski | Fiat Cinquecento 900 | ||
19. | Tomasz Sierpowski | Automobilklub Leszczyński | Fiat Cinquecento 900 | ||
20. | Bartosz Ptak | Automobilklub Radomski | Fiat Cinquecento 900 | ||
21. | Marcin Brymora | Automobilklub Częstochowski | Fiat Cinquecento 900 | ||
22. | Rafał Rzemień | Moto Car 93 Rzeszów | Fiat Cinquecento 900 | ||
23. | T. Miśkiewicz | Fiat Cinquecento 900 | |||
24. | Rafał Puchaczewski | Fiat Cinquecento 900 | |||
25. | Magdalena Kusiak | Automobilklub Częstochowski | Fiat Cinquecento 900 | ||
26. | Marcin Ślązok | Fiat Cinquecento 900 | |||
27. | Tomasz Mądry | Fiat Cinquecento 900 | |||
28. | T. Szoch | Fiat Cinquecento 900 | |||
29. | Maciej Lubiak | Automobilklub Morski | Fiat Cinquecento 900 | ||
30. |
Tomasz Niewczas | Fiat Cinquecento 900 | |||
31. |
Mateusz Gołdyn | Fiat Cinquecento 900 | |||
Najszybsze okrążenie (5): Czyż - 2:05,892 | |||||
Prowadzenie w wyścigu: 1-2 okr.: G. Grzyb, 3-4 okr.: Karczewski, 5-11 okr.: G. Grzyb, 12 okr.: Czyż |
<< 4 el. WSMP 1997 - Poznań] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1997] [6 el. WSMP 1997 - Kamień Śląski >>