Baza rajdu: Wrocław
Dystans: 1026 km
Próby sportowe:
- 15.05: OS 1: Złoty Stok - Lądek Zdrój (16 km); OS 2:
Lasówka na Zieleniec - droga Kudowa-Duszniki (14); SG 1: Kudowa
Zdrój - Karłów (7); OS 3: Kudowa Zdrój - Radków (11); OS 4:
Wolibórz - Jodłownik (13); OS 5: Rościszów - Walim (9); OS 6:
Włodowice - Świerki (8); SG 2: Piechowice - Michałowice (3);
OS 7: Przełęcz Kowarska - Jarkowice (8); OS 8: Świerki -
Włodowice (8); OS 9: Walim - Rościszów (9); OS 10: Jodłownik
- Wolibórz (13); OS 11: droga na Zieleniec - Lasówka (14); OS
12: Lądek Zdrój - Złoty Stok (16).
Nawierzchnia: asfalt
Pogoda: sucho
----------------------------
OS - odcinek specjalny
SG - próba szybkości górskiej:
Klasyfikacja generalna: | |||||
1. | Sobiesław Zasada Ewa Zasada |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 125p 1500 | 1. kl. 8 | 2199,72 pkt. (0:36:39,72) |
2. | Marek Varisella Zbigniew Dziadura |
FSO - Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1300 | 1. kl. 7 | 2243,71 pkt. (0:37:23,71) |
3. | Ryszard Nowicki Wojciech Schramm |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 125p 1500 | 2. kl. 8 | 2257,00 pkt. (0:37:37,00) |
4. | Lech Jaworowicz Marcin Biernacki |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | 3. kl. 8 | 2308,48 pkt. (0:38:28,48) |
5. | Aleksander Oczkowski Mieczysław Spychalski |
Automobilklub Śląski | Polski Fiat 125p 1500 | 4. kl. 8 | 2309,43 pkt. (0:38:29,43) |
6. | Mieczysław Urtnowski Jerzy Sypniewski |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1300 | 2. kl. 7 | 2320,00 pkt. (0:38:40,00) |
Marian Bień Wiesław Nicieja |
Automobilklub Krakowski | Porsche 911 T | 1. kl. 9-13 | 2398,00 pkt. (0:39:58,00) |
|
Andrzej Wojciechowski Konrad Kertyński |
Automobilklub Dolnośląski | Renault 8 Gordini | 3. kl. 7 | 2411,32 pkt. (0:40:11,32) |
|
Adam Smorawiński Zbigniew Staszyszyn |
Automobilklub Wielkopolski | BMW 2002 Ti | 2. kl. 9-13 | 2429,91 pkt. (0:40:29,91) |
|
Adam Masłowiec Konrad Rutkowski |
Automobilklub Śląski | Syrena 104 | 1. kl. 3-4 | 2441,70 pkt. (0:40:41,70) |
|
Kazimierz Jaromin Jacek Magiera |
Automobilklub Krakowski | Zastava 750 | 2. kl. 3-4 | 2615,07 pkt. (0:43:35,07) |
|
Andrzej Szulc Anna Stroińska |
Automobilklub Morski | Syrena 104 | 3. kl. 3-4 | 2618,95 pkt. (0:43:38,95) |
|
Andrzej Nytko Bogdan Otfinowski |
Automobilklub Krakowski | Fiat 850 Sport Coupe | 1. kl. 5-6 | 2665,45 pkt. (0:44:25,45) |
|
Ryszard Pawlitka Eugeniusz Martin |
Automobilklub Warszawski | Fiat 850 Sport Coupe | 2. kl. 5-6 | 2765,60 pkt. (0:46:05,60) |
|
Henryk Mandera A. Dziąsko |
Automobilklub Śląski | Wartburg 353 | 3. kl. 5-6 | 2781,16 pkt. (0:46:21,16) |
|
Marek Trzaskowski Elżbieta Trzaskowska |
Automobilklub Warszawski | Trabant 601 | 1. kl. 1-2 | 2810,18 pkt. (0:46:50,18) |
|
Mario Graziani Wojciech Noworyta |
Automobilklub Morski | Alfa Romeo GTV | 3. kl. 9-13 | 3002,47 pkt. (0:50:02,47) |
|
Maciej Jasiński Joanna Jasińska |
Automobilklub Warszawski | Honda N 600 | 2. kl. 1-2 | 3044,00 pkt. (0:50:44,00) |
|
Zdzisław Łagan Karol Piekarski |
Automobilklub Kielecki Automobilklub Warszawski |
Trabant 601 | 3. kl. 1-2 | 3745,00 pkt. (1:02:25,00) |
|
Ryszard Żyszkowski Andrzej Zembrzuski |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | 5. kl. 8 | ||
Odpadli m. in.: | |||||
OS 2 | Wiesław Mrówczyński Jerzy Landsberg |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | kl. 8 | (wypadek) |
Wincenty Zbierkowski Lech Wójcik |
Automobilklub Łódzki | Syrena 104 | kl. 3-4 | (defekt) |
|
Wystartowały 62 załogi, ukończyło rajd 39. | |||||
Klasyfikacja zespołowa: | |||||
1. |
Automobilklub Krakowski | ||||
2. | Automobilklub Śląski | ||||
3. | Automobilklub Warszawski |