<< 5 el. RSMP 1978 - R. Warszawski] | [Strona główna] [Rajdy] | [RSMP 1979] | [2 el. RSMP 1979 - R. Krakowski >> |
[Rajd Rzeszowski 1979 - lista startowa] |
Baza rajdu: Dębica
Dystans: 650 km.
Próby sportowe:
- 9.02: SG 1: Pleśna - Rychwałd (4 km); OS 1: Śmiechów -
Wróblowice (8) (odwołany); OS 2: Janowice I - Szczepanowice I (9)
(odwołany); OS 3: Szczepanowice II - Janowice II (10); OS 4:
Iwkowa - Tymowa (4); SG 2: Jaworsko - Łysa Góra (1); SG 3:
Pleśna - Rychwałd (4); OS 5: Śmiechów - Wróblowice (8); OS 6:
Janowice I - Szczepanowice I (9); OS 7: Szczepanowice II -
Janowice II (10); OS 8: Iwkowa - Tymowa (4); SG 4: Jaworsko -
Łysa Góra (1); SG 5: Pleśna - Rychwałd (4); OS 9: Zalasowa -
Kowalowy (9)
- 10.02: OS 10: Kamienica Górna - Smarżowa (7); OS 11:
Braciejowa - Południk (9); OS 12: Głobikowa - Gawrzyłowa (11);
OS 13: Braciejowa - Południk (9); OS 14: Głobikowa -
Gawrzyłowa (11); OS 15: Smarżowa - Kamienica Górna (7); OS 16:
Kowalowy - Zalasowa (9); OS 17: Lichwin - Pleśna (6); OS 18:
Janowice I - Szczepanowice I (9); OS 19: Szczepanowice II -
Janowice II (10); OS 20: Wróblowice - Śmiechów (8); OS 21:
Lichwin - Pleśna (6)
Nawierzchnia: śnieg + lód
Pogoda: gruba warstwa mokrego śniegu,
przymrozek
--------------------------
OS - odcinek specjalny
SG - próba szybkości górskiej
Klasyfikacja generalna: |
|||||||
1. | (1.*) | Maciej Stawowiak Jacek Lewandowski |
PL PL |
OBR FSO - Automobilklub Warszawski | Polonez 2000 | 1. gr. IV | 7694,6 pkt. (2:08:14,6) |
2. | (2.*) | Jerzy Landsberg Janusz Szajng |
PL PL |
Automobilklub Warszawski | Opel Kadett GT / E | 2. gr. IV | 8064,2 pkt. (2:14:24,2) |
3. | (3.*) | Bogdan Wozowicz Witold Wozowicz |
PL PL |
Automobilklub Stomil Dębica | Łada 21011 1600 | 1. gr. II kl. 8 | 8134,8 pkt. (2:15:34,8) |
4. | (4.*) | Tomasz Ciecierzyński Jacek Różański |
PL PL |
OBR FSO - Automobilklub Warszawski | Polonez 2000 | 3. gr. IV | 8217,6 pkt. (2:16:57,6) |
5. | (5.*) | Andrzej Koper Marek Pawłowski |
PL PL |
Automobilklub Warszawski | Renault 5 Alpine | 2. gr. II kl. 8 | 8575,0 pkt. (2:22:55,0) |
6. | (6.*) | Ryszard Plucha Janusz Wojtyna |
PL PL |
OBR FSO - Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | 1. gr. I kl. 8 | 8962,4 pkt. (2:29:22,4) |
7. | Evert Wesstrom Per Innela |
S S |
Toyota Celica GT | (gr. I kl. 8) | 9206,8 pkt. (2:33:26,8) |
||
8. | (7.*) | Andrzej Radecki Janusz Książkiewicz |
PL PL |
OKS Stomil Olsztyn | Polski Fiat 125p 1500 | 3. gr. II kl. 8 | 9221,8 pkt. (2:33:41,8) |
9. | (8.*) | Adam Masłowiec Krzysztof Urbański |
PL PL |
Automobilklub Śląski | Polski Fiat 125p 1500 | 2. gr. I kl. 8 | 9771,6 pkt. (2:42:51,6) |
10. | (9.*) | Andrzej Witkowicz Marek Rompel |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | Fiat 128 Sport Coupe 3 porte | 1. gr. I kl. 4-7 | 9775,2 pkt. (2:42:55,2) |
11. | (10.*) | Tadeusz Buksowicz Włodzimierz Krzemiński |
PL PL |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | 3. gr. I kl. 8 | 9988,4 pkt. (2:46:28,4) |
12. | (11.*) | Lesław Orski Stanisław Hałasa |
PL PL |
Automobilklub Morski | Fiat 128 Sport Coupe 3 porte | 2. gr. I kl. 4-7 | 10017,0 pkt. (2:46:57,0) |
13. | (12.*) | Ryszard Granica Ryszard Awłasewicz |
PL PL |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 125p 1500 | 4. gr. II kl. 8 | 10041,6 pkt. (2:47:21,6) |
14. | (13.*) | Andrzej Białowąs Wojciech Ondraczek |
PL PL |
Automobilklub Śląski | Polski Fiat 125p 1500 | 5. gr. II kl. 8 | 10282,4 pkt. (2:51:22,4) |
15. | (14.*) | Marek Ratusznik Julian Obrocki |
PL PL |
Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 125p 1500 | 6. gr. II kl. 8 | 10299,8 pkt. (2:51:39,8) |
16. | (15.*) | Wacław Janowski Henryk Krakowczyk |
PL PL |
Automobilklub Dolnośląski | Fiat 128 Sport Coupe 3 porte | 1. gr. II kl. 4-7 | 10342,0 pkt. (2:52:22,0) |
17. | (16.*) | Zdzisław Szafrański Jerzy Baran |
PL PL |
Automobilklub Śląski | Renault 5 Alpine | 4. gr. I kl. 8 | 10369,6 pkt. (2:52:49,6) |
18. | (17.*) | Ryszard Trzciński Jerzy Lachowski |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 125p 1500 | 7. gr. II kl. 8 | 10429,2 pkt. (2:53:49,2) |
19. | (18.*) | Jerzy Szulc Kazimierz Kolinka |
PL PL |
Automobilklub
Łódzki MKM Dąbrowa Łódź |
Renault 12 Gordini | 8. gr. II kl. 8 | 10462,6 pkt. (2:54:22,6) |
20. | (19.*) | Tomasz Barański Paweł Barański |
PL PL |
Automobilklub Łódzki | Polski Fiat 126p 650 | 1. gr. II kl. 1-3 | 10482,4 pkt. (2:54:42,4) |
21. | (20.*) | Andrzej Zienkiewicz Ryszard Augustynowicz |
PL PL |
SKM Warszawa | Polski Fiat 125p 1500 | 5. gr. I kl. 8 | 10690,0 pkt. (2:58:10,0) |
22. | (21.*) | Andrzej Bachowski Andrzej Hyjek |
PL PL |
Automobilklub Stomil Dębica Automobilklub Krakowski |
Polski Fiat 125p 1500 | 9. gr. II kl. 8 | 10757,6 pkt. (2:59:17,6) |
23. | (22.*) | Piotr Straszewicz Marek Sadowski |
PL PL |
SGPiS Stomil Warszawa | Zastava 1100p | 2. gr. II kl. 4-7 | 10804,6 pkt. (3:00:04,6) |
24. | (23.*) | Janusz Waluś Jan Ambrozik |
PL PL |
Automobilklub Świętokrzyski | Polski Fiat 125p 1500 | 6. gr. I kl. 8 | 11001,8 pkt. (3:03:21,8) |
25. | Martin Prokop Daniel Lako |
CS CS |
Fiat 128 Sport Coupe 3 porte | (gr. II kl. 4-7) | 11130,8 pkt. (3:05:30,8) |
||
26. | (24.*) | Zbigniew Maliński Witold Fijałkowski |
PL PL |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa SKM Warszawa |
Polski Fiat 126p 650 | 2. gr. II kl. 1-3 | 11144,6 pkt. (3:05:44,6) |
27. | (25.*) | Stanisław Skrzynecki Jacek Glinicki |
PL PL |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 126p 650 | 1. gr. I kl. PF 126p 650 | 11248,4 pkt. (3:07:28,4) |
28. | (26.*) | Barbara Stępkowska Jerzy Stępkowski |
PL PL |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 125p 1500 | 7. gr. I kl. 8 | 11399,8 pkt. (3:09:59,8) |
29. | (27.*) | Bogumił Targosz Bogdan Schneikart |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 125p 1300 | 3. gr. II kl. 4-7 | 11425,6 pkt. (3:10:25,6) |
30. | (28.*) | Henryk Pinis Barbara Szymańska |
PL PL |
Automobilklub Beskidzki | Polski Fiat 126p 600 | 1. gr. I kl. PF 126p 600 | 11546,4 pkt. (3:12:26,4) |
31. | (29.*) | Janusz Szerla Jerzy Stopa |
PL PL |
Automobilklub Beskidzki | Polski Fiat 126p 650 | 2. gr. I kl. PF 126p 650 | 11655,0 pkt. (3:14:15,0) |
32. | (30.*) | Marcin Zoll Andrzej Piątkowski |
PL PL |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 126p 600 | 2. gr. I kl. PF 126p 600 | 11877,2 pkt. (3:17:57,2) |
33. | (31.*) | Władysław Przemyk Andrzej Witek |
PL PL |
Automobilklub Beskidzki | Polski Fiat 126p 600 | 3. gr. I kl. PF 126p 600 | 11985,8 pkt. (3:19:45,8) |
34. | (32.*) | Jan
Wojciechowski |
PL |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat 128 Sport Coupe 3 porte | 3. gr. I kl. 4-7 | 12004,2 pkt. (3:20:04,2) |
35. | (33.*) | Lech Radkiewicz Krzysztof Rybak |
PL PL |
Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 125p 1300 | 4. gr. I kl. 4-7 | 12088,6 pkt. (3:21:28,6) |
36. | (34.*) | Jan Koniecki Marek Łobaza |
PL PL |
Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p 600 | 4. gr. I kl. PF 126p 600 | 12146,0 pkt. (3:22:26,0) |
37. | (35.*) | Jerzy Tyrkiel Wojciech Wrona |
PL PL |
KKM Petrochemik Kraków | Polski Fiat 126p 650 | 3. gr. I kl. PF 126p 650 | 12200,8 pkt. (3:23:20,8) |
38. | (36.*) | Michał Pinis Tomasz Jordan |
PL PL |
Automobilklub Beskidzki | Polski Fiat 126p 650 | 4. gr. I kl. PF 126p 650 | 12252,6 pkt. (3:24:12,6) |
39. | (37.*) | Marek Ryndak Tadeusz Kwiatek |
PL PL |
Automobilklub Stomil Dębica | Polski Fiat 126p 600 | 5. gr. I kl. PF 126p 600 | 12412,6 pkt. (3:26:52,6) |
40. | (38.*) | Jerzy Kurczyński Wiesław Nowakowski |
PL PL |
Automobilklub Kielecki | Polski Fiat 126p 600 | 3. gr. II kl. 1-3 | 12559,4 pkt. (3:29:19,4) |
41. | (39.*) | Mariusz Kostrzak Marek Gąsecki |
PL PL |
Automobilklub Morski | Polski Fiat 126p 650 | 5. gr. I kl. PF 126p 650 | 12713,8 pkt. (3:31:53,8) |
42. | (40.*) | Ryszard Kaszuba Józef Łabno |
PL PL |
Automobilklub Stomil Dębica | Polski Fiat 126p 600 | 6. gr. I kl. PF 126p 600 | 12985,2 pkt. (3:36:25,2) |
43. | (41.*) | Paweł Noakowski Krzysztof Martynowski |
PL PL |
Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p 600 | 7. gr. I kl. PF 126p 600 | 13017,8 pkt. (3:36:57,8) |
44. | (42.*) | Jerzy Poznański Andrzej Przygoda |
PL PL |
Automobilklub Podlaski | Polski Fiat 126p 650 | 4. gr. II kl. 1-3 | 13404,8 pkt. (3:43:24,8) |
45. | (43.*) | Jacek Zoll Jarosław Konicki |
PL PL |
SKM Warszawa | Polski Fiat 126p 650 | 6. gr. I kl. PF 126p 650 | 13485,2 pkt. (3:44:45,2) |
46. | (44.*) | Janusz Macheta Jan Grocholski |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 125p 1500 | 10. gr. II kl. 8 | 13954,4 pkt. (3:52:34,4) |
47. | (45.*) | Tadeusz Timler Lech Wójcik |
PL PL |
Automobilklub Łódzki | Polski Fiat 128p | 5. gr. I kl. 4-7 | 14844,4 pkt. (4:07:24,4) |
Wykluczeni: | |||||||
Bogusław Świderski Krzysztof Frączak |
PL PL |
Automobilklub Stomil Dębica Automobilklub Krosno |
Polski Fiat 126p 600 | gr. II kl. 1-3 | |||
Odpadli: |
|||||||
OS 21 | Piotr Ślaski Bohdan Modliński |
PL PL |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p 650 | gr. I kl. PF 126p 650 | ||
OS 17 | Józef Wojtanka Sławomir Wysmyk |
PL PL |
Automobilklub Łódzki | Polski Fiat 126p 600 | gr. II kl. 1-3 | ||
OS 16 | Andrzej Grzegorzek Jerzy Pinior |
PL PL |
Auto-Moto-Klub Gliwice | Trabant 601 | gr. II kl. 1-3 | ||
OS 14 | Józef Ważny Maciej Nowak |
PL PL |
OKS Stomil
Olsztyn Automobilklub Morski |
Polski Fiat 125p 1600 | gr. IV | ||
OS 13 | Stanisław Wyka Andrzej Wodziński |
PL PL |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Ford Escort RS 2000 | gr. IV | ||
OS 13 | Jarosław Frankowicz Edward Brodalski |
PL PL |
Automobilklub Morski | Polski Fiat 126p 600 | gr. I kl. PF 126p 600 | ||
OS 11 | Włodzimierz Cierliński Wojciech Frankiewicz |
PL PL |
Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 126p 600 | gr. II kl. 1-3 | ||
OS 11 | Andrzej Bator Janusz Ner |
PL PL |
Automobilklub Rzeszowski | Polski Fiat 126p 600 | gr. I kl. PF 126p 600 | ||
SG 5 | Wiktor Polak Krzysztof Czarnecki |
PL PL |
Automobilklub Stomil Dębica | Renault 12 Gordini | gr. IV | ||
SG 5 | Wiesław Cygan Józef Popławski |
PL PL |
Automobilklub Beskidzki | Polski Fiat 126p 650 | gr. II kl. 1-3 | ||
SG 4 | Tadeusz Betlej Erwin Meisel |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 126p 650 | gr. II kl. 1-3 | ||
SG 4 | Andrzej Lubiak Maciej Wisławski |
PL PL |
OBR FSM - Automobilklub Beskidzki | Polski Fiat 126p 650 | gr. II kl. 1-3 | ||
SG 4 | Krzysztof Winkowski Krzysztof Szymczak |
PL PL |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 126p 600 | gr. I kl. PF 126p 600 | ||
OS 8 | Włodzimierz Janeczek Stefan Antkiewicz |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 125p 1600 | gr. IV | ||
OS 8 | Tadeusz Kudłaty Zbigniew Kuchar |
PL PL |
Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 125p 1500 | gr. II kl. 8 | ||
OS 8 | Tadeusz Michalak Paweł Stojanowski |
PL PL |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 125p 1300 | gr. II kl. 4-7 | ||
OS 8 | Jerzy Kobyliński Marcin Osiowski |
PL PL |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | gr. I kl. 8 | ||
OS 8 | Alfons Luksa Andrzej Nowak |
PL PL |
Automobilklub Opolski | Polski Fiat 125p 1500 | gr. I kl. 8 | ||
OS 7 | Błażej Krupa Piotr Mystkowski |
PL PL |
OKS Stomil Olsztyn | Renault 5 Alpine | gr. II kl. 8 | ||
SG 3 | Henryk Mandera Krzysztof Burzyński |
PL PL |
Automobilklub Śląski | Polski Fiat 125p 1500 | gr. II kl. 8 | ||
SG 3 | Ryszard Kuczun Stanisław Wolski |
PL PL |
Auto-Moto-Klub Tarnów | Polski Fiat 125p 1500 | gr. I kl. 8 | ||
SG 3 | Marek Karczewski Stanisław Brzozowski |
PL |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | gr. I kl. 8 | ||
SG 3 | Mariusz Stuszewski Wojciech Cołoszyński |
PL PL |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Automobilklub Warszawski |
Polski Fiat 126p 600 | gr. I kl. PF 126p 600 | ||
SG 2 | Kazimierz Leski Wojciech Hawrylewicz |
PL PL |
Auto-Moto-Klub Tarnów | Polski Fiat 125p 1300 | gr. I kl. 4-7 | ||
OS 4 | Jerzy Chmielewski Tadeusz Trzeciak |
PL PL |
Automobilklub Stomil Dębica Automobilklub Rzeszowski |
Trabant 601 | gr. II kl. 1-3 | ||
SG 1 | Krzysztof Adamski Bogusław Dymek |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | Trabant 601 | gr. II kl. 1-3 | ||
Nie wystartowali (wypadek na treningu przed rajdem): |
|||||||
Włodzimierz Groblewski Januariusz Czerwoniec |
PL PL |
OBR FSO | Polonez 2000 | gr. IV | |||
Wystartowało 75 załóg, sklasyfikowano 47. |
|||||||
Klasyfikacja zespołów klubowych: |
|||||||
1. |
Automobilklub Warszawski II (Stawowiak, Landsberg, M. Zoll) | 21 | |||||
2. |
Automobilklub Warszawski I (Plucha, Koper, Ciecierzyński) | 19 | |||||
3. |
Automobilklub Beskidzki (H. Pinis, Szerla, M. Pinis) | 18 | |||||
4. |
Automobilklub Krakowski (Witkowicz, Targosz, Trzciński) | 13 | |||||
5. |
Automobilklub Dolnośląski (Janowski, Radkiewicz, Ratusznik) | 13 | |||||
6. |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa (Maliński, Wojciechowski, Granica) | 13 | |||||
7. |
Automobilklub Śląski (Masłowiec, Szafrański, Białowąs) | 11 |
<< 5 el. RSMP 1978 - R. Warszawski] | [Strona główna] [Rajdy] | [RSMP 1979] | [2 el. RSMP 1979 - R. Krakowski >> |
[Rajd Rzeszowski 1979 - lista startowa] |