<< 1 el. RSMP 1979 - R. Rzeszowski] [Strona główna] [Rajdy] | [RSMP 1979] | [3 el. RSMP 1979 - R. Elmot >> |
[Rajd Krakowski 1979 - lista startowa] |
Baza rajdu: Kraków
Dystans: 668 km.
Odcinki specjalne:
- 20.04: OS 1: Osieczany - Trzemeśnia (4 km); OS 2:
Komorniki - Zręczyce (8); OS 3: Zagórzany - Gruszów (6); OS 4:
Żegocina - Młynne (8); OS 5: Stara Wieś - Zalesie (9); OS 6:
Trzetrzewina - Kleczany (5); OS 7: Rąbkowa - Znamirowice (10);
OS 8: Dąbrowa - Gródek (12); OS 9: Bartkowa - Rożnów (6); OS
10: Iwkowa - Tymowa (6); OS 11: Rajbrot - Muchówka (6); OS 12:
Żegocina - Młynne (8); OS 13: Stara Wieś - Zalesie (9)
- 21.04: OS 14: Trzetrzewina - Kleczany (5); OS 15: Rąbkowa -
Znamirowice (10) (odwołany); OS 16: Dąbrowa - Gródek (12); OS
17: Bartkowa - Rożnów (6); OS 18: Iwkowa - Tymowa (6); OS 19:
Rajbrot - Muchówka (6) (odwołany); OS 20: Żegocina - Młynne (8);
OS 21: Stara Wieś - Zalesie (8); OS 22: Trzetrzewina - Kleczany
(5); OS 23: Rąbkowa - Znamirowice (10) (odwołany); OS 24:
Gruszów - Zagórzany (6); OS 25: Zręczyce - Komorniki (8); OS
26: Trzmeśnia - Osieczany (4)
Nawierzchnia: asfalt
Klasyfikacja generalna: |
|||||
1. | Błażej Krupa Piotr Mystkowski |
OKS Stomil Olsztyn | Renault 5 Alpine | 1. gr. II kl. 8 | 4991 pkt. (1:23:11) |
2. | Maciej Stawowiak Jacek Różański |
OBR FSO - Automobilklub Warszawski | Polonez 2000 | 1. gr. IV | 5329 pkt. (1:28:49) |
3. | Ryszard Kopczyk Wojciech Jodłowski |
Automobilklub Wielkopolski | Porsche 911 Turbo | 2. gr. IV | 5653 pkt. (1:34:13) |
4. | Wacław Janowski Henryk Krakowczyk |
Automobilklub Dolnośląski | Fiat 128 Sport Coupe 3 porte | 1. gr. II kl. 4-7 | 5689 pkt. (1:34:49) |
5. | Jerzy Kobyliński Marcin Osiowski |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | 1. gr. I kl. 8 | 5733 pkt. (1:35:33) |
6. | Andrzej Hyjek Wojciech Hyjek |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 125p 1500 | 2. gr. I kl. 8 | 5793 pkt. (1:36:33) |
7. | Andrzej Koper Marek Pawłowski |
Automobilklub Warszawski | Renault 5 Alpine | 2. gr. II kl. 8 | 5816 pkt. (1:36:56) |
8. | Lesław Orski Stanisław Hałasa |
Automobilklub Morski | Fiat 128 Sport Coupe 3 porte | 2. gr. II kl. 4-7 | 5830 pkt. (1:37:10) |
9. | Adam Masłowiec Krzysztof Urbański |
Automobilklub Śląski | Polski Fiat 125p 1500 | 3. gr. I kl. 8 | 5873 pkt. (1:37:53) |
10. | Tomasz Barański Paweł Barański |
Automobilklub Łódzki | Polski Fiat 126p 650 | 1. gr. II kl. 1-3 | 5962 pkt. (1:39:22) |
11. | Ryszard Granica Jerzy Werner |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 125p 1500 | 4. gr. I kl. 8 | 6026 pkt. (1:40:26) |
12. | Tadeusz Buksowicz Włodzimierz Krzemiński |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | 5. gr. I kl. 8 | 6039 pkt. (1:40:39) |
13. | Barbara Stępkowska Jerzy Stępkowski |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 125p 1500 | 6. gr. I kl. 8 | 6051 pkt. (1:40:51) |
14. | Henryk Mandera Ryszard Dragan |
Automobilklub Śląski | Polski Fiat 125p 1500 | 3. gr. II kl. 8 | 6139 pkt. (1:42:19) |
15. | Krzysztof Adamski Bogusław Dymek |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 125p 1500 | 7. gr. I kl. 8 | 6200 pkt. (1:43:20) |
16. | Jan Wojciechowski Jarosław Zacharski |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Autobianchi A112 Abarth | 3. gr. II kl. 4-7 | 6279 pkt. (1:44:39) |
17. | Marek Ratusznik Julian Obrocki |
Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 125p 1300 | 4. gr. II kl. 4-7 | 6294 pkt. (1:44:54) |
18. | Tadeusz Betlej Erwin Meisel |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 127p | 5. gr. II kl. 4-7 | 6319 pkt. (1:45:19) |
19. | Lech Radkiewicz Krzysztof Rybak |
Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 125p 1300 | 1. gr. I kl. 7 | 6369 pkt. (1:46:09) |
20. | Andrzej Grzegorzek Jerzy Baran |
Auto-Moto-Klub Gliwice | Trabant 601 | 2. gr. II kl. 1-3 | 6425 pkt. (1:47:05) |
21. | Jerzy Kurczyński Wiesław Nowakowski |
Automobilklub Kielecki | Polski Fiat 126p 600 | 3. gr. II kl. 1-3 | 6454 pkt. (1:47:34) |
22. | Maciej Halczyński Stefan Swida |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 125p 1500 | 4. gr. II kl. 8 | 6590 pkt. (1:49:50) |
23. | Ryszard Plucha Wiesław Cygan |
OBR FSO - Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | 8. gr. I kl. 8 | 6620 pkt. (1:50:20) |
24. | Michał Adamski Jerzy Parzęcki |
MKM Dąbrowa Łódź | Polski Fiat 126p 600 | 4. gr. II kl. 1-3 | 6716 pkt. (1:51:56) |
25. | Janusz Szerla Jerzy Stopa |
OBR FSM - Automobilklub Beskidzki | Polski Fiat 126p 650 | 1. gr. I kl. PF 126p 650 | 6753 pkt. (1:52:33) |
26. | Piotr Straszewicz Marek Sadowski |
SGPiS Stomil Warszawa | Fiat 128 Sport Coupe 3 porte | 6. gr. II kl. 4-7 | 6823 pkt. (1:53:43) |
27. | Krzysztof Winkowski Krzysztof Szymczak |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 126p 600 | 1. gr. I kl. PF 126p 600 | 7031 pkt. (1:57:11) |
28. | Jerzy Tyrkiel Jerzy Makówka |
KKM Petrochemik Kraków | Polski Fiat 126p 650 | 2. gr. I kl. PF 126p 650 | 7039 pkt. (1:57:19) |
29. | Stanisław Skrzynecki Ryszard Awłasewicz |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 126p 650 | 3. gr. I kl. PF 126p 650 | 7110 pkt. (1:58:30) |
30. | Henryk Pinis Barbara Szymańska |
Automobilklub Beskidzki | Polski Fiat 126p 600 | 2. gr. I kl. PF 126p 600 | 7169 pkt. (1:59:29) |
31. | Mariusz Kostrzak Marek Gąsecki |
Automobilklub Morski | Polski Fiat 126p 650 | 4. gr. I kl. PF 126p 650 | 7218 pkt. (2:00:18) |
32. | Paweł Noakowski Paweł Kałamała |
Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p 600 | 3. gr. I kl. PF 126p 600 | 7222 pkt. (2:00:22) |
33. | Piotr Polak Tadeusz Dulban |
Automobilklub Beskidzki | Polski Fiat 126p 600 | 4. gr. I kl. PF 126p 600 | 7281 pkt. (2:01:21) |
34. | Władysław Przemyk Andrzej Witek |
Automobilklub Beskidzki | Polski Fiat 126p 600 | 5. gr. I kl. PF 126p 600 | 7323 pkt. (2:02:03) |
35. | Kazimierz Leski Wojciech Hawrylewicz |
Auto-Moto-Klub Tarnów | Polski Fiat 125p 1500 | 7. gr. II kl. 4-7 | 7387 pkt. (2:03:07) |
36. | Włodzimierz Cierliński Wojciech Frankiewicz |
Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 126p 600 | 5. gr. II kl. 1-3 | 7841 pkt. (2:10:41) |
37. | Witold Paradowski Henryk Gajda |
Automobilklub Częstochowski | Polski Fiat 126p 650 | 5. gr. I kl. PF 126p 650 | 7858 pkt. (2:10:58) |
38. | Mariusz Stuszewski Wojciech Cołoszyński |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p 600 | 6. gr. I kl. PF 126p 600 | 8167 pkt. (2:16:07) |
39. | Maciej Florczyk Jarosław Paja |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 126p 600 | 7. gr. I kl. PF 126p 600 | 8682 pkt. (2:24:42) |
40. | Ryszard Dembski Włodzimierz Bartold |
Automobilklub Śląski | Zastava 1100p | 2. gr. I kl. 7 | 9182 pkt. (2:33:02) |
41. | Janusz Włosiński Waldemar Huczek |
Automobilklub Zielonogórski | Trabant 601 | 6. gr. II kl. 1-3 | 9734 pkt. (2:42:14) |
42. | Jerzy Wierzbołowski Krzysztof Barbich |
Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 126p 600 | 8. gr. I kl. PF 126p 600 | |
Odpadli: |
|||||
OS 19 | Tadeusz Michalak Paweł Stojanowski |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 125p 1500 | gr. II kl. 4-7 | |
OS 15 | Jerzy Landsberg Janusz Szajng |
Automobilklub Warszawski | Opel Kadett GT / E | gr. IV | (śmiertelny wypadek) |
OS 15 | Zbigniew Maliński Tytus Tuszyński |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p 650 | gr. II kl. 1-3 | |
OS 15 | Marcin Zoll Andrzej Piątkowski |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 126p 600 | gr. I kl. PF 126p 600 | |
OS 12 | Janusz Książkiewicz Andrzej Pietrzak |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | gr. I kl. 8 | |
OS 11 | Stanisław Kozłowski Zygmunt Czopa |
Automobilklub Opolski | Polski Fiat 126p 650 | gr. I kl. PF 126p 650 | |
OS 8 | Andrzej Witkowicz Marek Rompel |
Automobilklub Krakowski | Fiat 128 Sport Coupe 3 porte | gr. I kl. 7 | (defekt) |
OS 7 | Jerzy Poznański Andrzej Przygoda |
Automobilklub Podlaski | Polski Fiat 126p 650 | gr. II kl. 1-3 | |
OS 7 | Józef Stachera Gustaw Nosek |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 126p 600 | gr. I kl. PF 126p 600 | |
OS 4 | Andrzej Lubiak Maciej Wisławski |
OBR FSM - Automobilklub Beskidzki | Polski Fiat 126p 650 | gr. II kl. 1-3 | |
OS 4 | Kazimierz Jaromin Marek Oziębło |
Automobilklub Krakowski | Fiat 128 Sport Coupe 3 porte | gr. I kl. 7 | |
OS 4 | Tadeusz Timler Lech Wójcik |
Automobilklub Łódzki | Polski Fiat 128p | gr. I kl. 7 | (defekt) |
OS 4 | Marek Ryndak Andrzej Bator |
Automobilklub Stomil Dębica | Polski Fiat 126p 600 | gr. I kl. PF 126p 600 | |
OS 2 | Wiktor Polak Tomasz Stawowczyk |
Automobilklub Stomil Dębica | Renault 12 Gordini | gr. IV | |
OS 2 | Andrzej Bocheński Andrzej Turchan |
Automobilklub Stomil Dębica | Łada 1600 | gr. II kl. 8 | |
OS 2 | Ryszard Trzciński Maciej Hołuj |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 125p 1500 | gr. II kl. 4-7 | |
OS 2 | Andrzej Kleina Wiesław Grabarczyk |
Automobilklub Wielkopolski | Polski Fiat 125p 1500 | gr. I kl. 8 | |
OS 1 | Andrzej Włoch Janusz Macheta |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 125p 1500 | gr. II kl. 8 | |
OS 1 | Andrzej Grochala Antoni Zalejski |
Automobilklub Krakowski | Skoda 110 L | gr. II kl. 4-7 | |
OS 1 | Stanisław Pawełczak Janusz Lisowski |
Automobilklub Krakowski | Fiat 128 Sport Coupe 3 porte | gr. I kl. 7 | |
OS 1 | Piotr Ślaski Wojciech Augustowski |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p 650 | gr. I kl. PF 126p 650 | |
Wystartowały 63 załogi, ukończyły rajd 42. |
|||||
Klasyfikacja zespołów klubowych: |
|||||
1. | Automobilklub Warszawski II | 22 | |||
2. | Automobilklub Dolnośląski | 21 | |||
3. | Automobilklub Beskidzki | 17 | |||
4. | Automobilklub Warszawski I | 15 | |||
5. | Automobilklub Śląski | 14 | |||
6. | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 8 | |||
Klasyfikacja zespołów fabrycznych: |
|||||
1. |
OBR FSO | 11 |
<< 1 el. RSMP 1979 - R. Rzeszowski] [Strona główna] [Rajdy] | [RSMP 1979] | [3 el. RSMP 1979 - R. Elmot >> |
[Rajd Krakowski 1979 - lista startowa] |